reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny
emoji846.png

Ostatnio miałam gorszy okres dlatego się nie odzywałam
emoji3064.png

Ale już idzie ku lepszemu.

Teraz Was nadrobię i życzę miłego poniedziałku
emoji4.png
Oby tak dalej, powodzenia cokolwiek się dzieje
Cześć,

Forum czytam od dawna, ale wcześniej nie udzielałam się i dziś chcę się z wami przywitać :)
Parę słów wytłumaczenia dlaczego dopiero teraz...
Niestety mam za sobą dwa poronienia - jedno tego roku w styczniu na usg w 11 tc dowiedziałam się, że płód obumarł. Wiem,że każda ciąża jest pewnego rodzaju pasmem niepewności i oczekiwaniem od wizyty do wizyty, ale te po poronieniu szczególnie... Niecierpliwie oczekiwałam na badania prenatalnego licząc na to, że będzie to pewnego rodzaju potwierdzenie, że wszystko jest ok tym razem. Niestety na badaniach lekarz stwierdził niedomykalność zastawki trójdzielnej (istotną ze sporą falą zwrotną). Pozostałe parametry, w tym testy z krwi były dobre, ale niestety taka nieprawidłowość wykryta w usg podniosła ryzyko ZD. Zdecydowaliśmy się na testy Nifty i szczęśliwie po kilku dniach otrzymaliśmy wynik z informacją "ryzyko niskie"...Jednak nie zmieniało to faktu, że zastawka nie pracuje prawidłowo i kolejnym ryzykiem była rozwijająca się wada serca... Na badania echo serca musieliśmy poczekać, aż serce będzie lepiej rozwinięte, aby można było ocenić wszystkie istotne parametry. Wczoraj w 18tc w końcu mieliśmy badanie i na chwilę obecną wygląda na to, że wszystko z sercem jest dobrze a zastawka już się zamknęła.
Tak naprawdę to dopiero teraz zaczynam wierzyć, że wszystko jednak będzie dobrze i że tym razem się uda 😍
Witaj 😃 Doskonale Cię rozumiem, tez jestem po stracie przed obecną ciążą i z perypetiami na początku, trzymam kciuki żeby teraz już było wszystko dobrze
 
Po wizycie. Wszystko dobrze. Szyjka długa i zamknięta, kiepska cytologia, ale tym się zajmiemy później. Nie mierzył małego bo w przyszłym tygodniu i tka jestem umówiona na połówkowe. Dużo ślicznych zdjęć buźki za to dostałam 😍
Gratulacje🙂 tych zdjęć trochę zazdroszczę 😉 mam nadzieję, że na połówkowych mój też się ładnie ustawi.
To kto następny? W tym tygodniu są jeszcze jakieś wizyty?
 
Dziewczyny jak Wam wychodzi morfologia? U mnie wszystkie wskaźniki ok tylko limfocyty obniżone, mam 14,30 a norma jest od 20 do 40.
 
Dziewczyny jak Wam wychodzi morfologia? U mnie wszystkie wskaźniki ok tylko limfocyty obniżone, mam 14,30 a norma jest od 20 do 40.
Póki co wszystko w normie. Dziś byłam na morfologii - wyniki będą omówione we wtorek :)

A ja mam pytanie dotyczące śluzu - najczęściej rano mam go trochę więcej, potem się uspokaja i wraca na wieczór, z tym że wieczorem pojawia się gęstszy śluz - ciągnący się, bezbarwny. Naczytałam się ostatnio o czopie i obawiam się czy powoli mi nie odchodzi ...
 
reklama
Póki co wszystko w normie. Dziś byłam na morfologii - wyniki będą omówione we wtorek :)

A ja mam pytanie dotyczące śluzu - najczęściej rano mam go trochę więcej, potem się uspokaja i wraca na wieczór, z tym że wieczorem pojawia się gęstszy śluz - ciągnący się, bezbarwny. Naczytałam się ostatnio o czopie i obawiam się czy powoli mi nie odchodzi ...
Ale czop chyba nie jest bezbarwny. Ja mam dużo śluzu mlecznego, ale to ponoć też prawidłowo. Póki nie śmierdzi, nie szczypie, nie swędzi czy nie ma krwi to jest ok.
 
Do góry