reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Póki co wszystko w normie. Dziś byłam na morfologii - wyniki będą omówione we wtorek :)

A ja mam pytanie dotyczące śluzu - najczęściej rano mam go trochę więcej, potem się uspokaja i wraca na wieczór, z tym że wieczorem pojawia się gęstszy śluz - ciągnący się, bezbarwny. Naczytałam się ostatnio o czopie i obawiam się czy powoli mi nie odchodzi ...
Też mam sporo, ale mlecznego od samego początku ciąży:) myślę, że musimy przestać czytać... :)
 
reklama
Też mam sporo, ale mlecznego od samego początku ciąży:) myślę, że musimy przestać czytać... :)
Taaa... Niestety przypadłość ciąży ;p
Ja rano mam lekko mleczny, wieczorem raczej przeźroczysty. :) Zdziwiłam się tylko bo zwykle było go dużo ale bez jakby to powiedzieć - zbitych nitek, a wczoraj wieczorem i dziś wieczorem pojawiły się dwie gęstsze, stąd obawy.
 
Taaa... Niestety przypadłość ciąży ;p
Ja rano mam lekko mleczny, wieczorem raczej przeźroczysty. :) Zdziwiłam się tylko bo zwykle było go dużo ale bez jakby to powiedzieć - zbitych nitek, a wczoraj wieczorem i dziś wieczorem pojawiły się dwie gęstsze, stąd obawy.
Mi ostatnio uciekały wody płodowe bo miałam wilgotną bieliznę, a poprostu się spociłam, ale moja wyobraźnia plus wiadomości z neta i już stres gotowy :) siostra się ze mnie śmieje, że za stara na pierwsze dziecko jestem i strasznie panikuje, także sprowadza mnie na ziemię. :)
 
Mi ostatnio uciekały wody płodowe bo miałam wilgotną bieliznę, a poprostu się spociłam, ale moja wyobraźnia plus wiadomości z neta i już stres gotowy :) siostra się ze mnie śmieje, że za stara na pierwsze dziecko jestem i strasznie panikuje, także sprowadza mnie na ziemię. :)
Też ostatnio sprawdzałam jak rozróżnić wody płodowe :d niestety tak to już z ciąża jest ;p

Może byłoby lepiej gdyby nie mój krwiak na początku ciąży ... No i gdyby nie było internetu ;d
 
Taaa... Niestety przypadłość ciąży ;p
Ja rano mam lekko mleczny, wieczorem raczej przeźroczysty. :) Zdziwiłam się tylko bo zwykle było go dużo ale bez jakby to powiedzieć - zbitych nitek, a wczoraj wieczorem i dziś wieczorem pojawiły się dwie gęstsze, stąd obawy.
Dobrze, że o tym piszecie bo od kilku dni też mam więcej śluzu i trochę zastanawiałam się o co chodzi, ale zabiegana jestem ostatnio i nie miałam czasu na rozkminy w necie😉
 
reklama
Do góry