reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Wczoraj byłam u diabetologa. Z wyników glukozy i hemoglobiny glikowanej wynika że nie mam cukrzycy, ale z cukrów na czczo które ja badam wynika że jest... 94-96 takie wartości mam. Więc dała mi jeszcze 3 tygodnie, powtórzyć mam badania samej glukozy na czczo i albo jestem nadal na diecie albo zasypiam z insuliną... co wiąże się z szybszym porodem... :D ale o to już się będę martwić w nowym roku :D
 
reklama
Witaj, gratulacje bliźniaków. Może na połówkowych jeszcze się zmieni :p

Na prenatalnych gin jedna fajkę znalazł drugiej wcale nie widział 😊 a mój prowadzący tylko dostawił głowice i jest cycek jak się patrzy - podobno 😊 było mi trochę przykro na początku bo juz się nastawiłam na ta jedyna księżniczkę ale ... byleby je donosić i były zdrowe 🙂
Śmieje się, ze mój mąż zwyczajnie ma jedna formę, nadrabia za siostry bo u nich w sumie 6 dzieci i tylko jeden chłopiec 😉
 
Wczoraj byłam u diabetologa. Z wyników glukozy i hemoglobiny glikowanej wynika że nie mam cukrzycy, ale z cukrów na czczo które ja badam wynika że jest... 94-96 takie wartości mam. Więc dała mi jeszcze 3 tygodnie, powtórzyć mam badania samej glukozy na czczo i albo jestem nadal na diecie albo zasypiam z insuliną... co wiąże się z szybszym porodem... :D ale o to już się będę martwić w nowym roku :D

Z szybszym porodem ? A czemu ? Będzie monitorowany dzieciaczek pod względem wagi i ktg od 36 tygodnia podajże jak nie wcześniej. Mój Synuś urodził się w cukrzycy 9 dni przed terminem naturalnie. Dobry plus tego taki, ze niewiele przytyjesz i będzie łatwiej urodzić ☺😊
 
Ale Ci zazdroszczę tych smakołyków! Ja wczoraj po zjedzeniu frytek z piekarnika z dużą ilością sałaty miałam taki cukier że aż się zdenerwowałam i uspokoić się nie mogłam. Dlatego wczoraj oficjalnie się z nimi pożegnałam :D
Ale bym takie frytki zjadła... cieszę się że jeszcze jestes bez insuliny. Mam nadzieję że będzie to do końca;)
 
reklama
Na prenatalnych gin jedna fajkę znalazł drugiej wcale nie widział 😊 a mój prowadzący tylko dostawił głowice i jest cycek jak się patrzy - podobno 😊 było mi trochę przykro na początku bo juz się nastawiłam na ta jedyna księżniczkę ale ... byleby je donosić i były zdrowe 🙂
Śmieje się, ze mój mąż zwyczajnie ma jedna formę, nadrabia za siostry bo u nich w sumie 6 dzieci i tylko jeden chłopiec 😉
Ja tez mam nadzieję na córkę bo tak miala bym 4 synow i męża 😝
 
Do góry