reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Witam serdecznie.
Dawno nic nie pisałam, bo trochę gorący okres związany z przeprowadzką i z pracą, ale systematycznie śledzę wpisy. Gratuluję wszystkim przyszłym mamom. Jak myślicie dziewczynka czy chłopiec? W załączeniu zdjęcie z ok 15 tyg ☺️
U mnie też w tak wczesnym etapie nic nie mówił twierdził że nie będzie wróżył z fusów😄 ale już na kolejnej powiedzialbco widzi a teraz czekam na połówkowe I potwierdzenie
 
reklama
Dziewczyny miłego dnia i udanych wizyt dla wszystkich.
Może będzie odrobinę chłodniej bo wyjątkowo ciężko je znoszę a poza tym mamy płacę komarów są ich miliony aż trudno wyjść wieczorem z domu🙁
 
Wlasnie na tym usg ok 15 tyg stwierdził, że syn. Miesiąc później, że nie widzi, a w tym tygodniu byłam na połówkowych u innego lekarza i na 90% dziewczynka 🤔. Przyznam, że mnie trochę zaskoczyl 😉. Ponoć widział wargi itp., ja nic z tego obrazu nie mogłam odczytać, tzn nic nie widziałam hihi. Badanie było w 3D,4D, muszę poczekać do kolejnego usg 😁. Najważniejsze, że wszystko ok.
 
A to nasz Skarb ❤️-400g.
 

Załączniki

  • IMG_20200730_111806.jpg
    IMG_20200730_111806.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 150
Dziewczyny miłego dnia i udanych wizyt dla wszystkich.
Może będzie odrobinę chłodniej bo wyjątkowo ciężko je znoszę a poza tym mamy płacę komarów są ich miliony aż trudno wyjść wieczorem z domu🙁
Dziś rano czekałam na badanie krwii o 8 rano a już było gorąco... Cieszę się że nie mam jeszcze tak dużego brzucha ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Jak tam dziś samopoczucie?U mnie chłodniej więc lepiej sie oddycha.
Wczoraj nabawiłam sie stresu...po przytulankach mocno zaczął boleć mnie brzuch,na szczęście skończyło sie na dwóch nospach...uf...trzeba bardziej uważać 😅
Dziewczyny, a jak wasza morfologia? Ja odebrałam kolejne wyniki i znowu wychodzi, że mam problem z żelazem. Na dodatek wszystkie wskaźniki mimo tabletek poszły w dół :( ostatnio zasłabłam stojąc w kolejce w sklepie. Nie straciłam przytomności ale nic nie widziałam, zalały mnie siódme poty i mega się przez to zdenerowalam :/ po powrocie do domu sprawdzałam na Dopplerze jak dzidzia to serce biło jak szalone-lekarz tłumaczy, że to Przez moje zdenerwowanie.. Ale po kolejnych słabych wynikach zastanawiam się czy to nie przypadkiem nie anemia :// któraś z Was ma/miała podobny problem?
Moje wyniki też praktycznie wszystkie zaniżone,ale lekarz jakoś mocno na to nie reaguje więc chyba nie ma źle...
Ja pracuję w sieciowe po12 h stoję moje nogi już nie wyrabiają brzuch mi twardnieje
Proś o L4,ja też długo zwlekałam,a jak w końcu sie odważyłam poprosić to lekarka była zdziwiona czemu prędzej nie chciałam ;)
U Was też tak gorąco ? Dopiero 5 msc a ja puchne przy takiej pogodzie jak balon, palce u rąk bolą jak zginam. Nalalam wody do basenu będę się moczyć z córką 😁
Przy tych upałach też kiepsko sie czułam,nogi bolały mocno...
Dziewczyny jak u was z ruchami dziecka? Czujecie? Ja już czuje od jakiegoś czasu ale to co teraz zaczyna wyprawiac to szok... u mnie 20tc zastanawiam się co będzie potem jak już teraz tak mocno daje o sobie znać...
Mały rusza sie coraz więcej i coraz mocniej,ale przeważnie jak zjem coś słodkiego :D
Jaki polecacie termometr dla maluszka, ale tez i nadający się dla dorosłych?

Mogłabym prosić o linka do grupy prywatnej?
Mam zamiar kupić douszny i myśle,że sie sprawdzi dla wszystkich domowników :)
Wlasnie na tym usg ok 15 tyg stwierdził, że syn. Miesiąc później, że nie widzi, a w tym tygodniu byłam na połówkowych u innego lekarza i na 90% dziewczynka 🤔. Przyznam, że mnie trochę zaskoczyl 😉. Ponoć widział wargi itp., ja nic z tego obrazu nie mogłam odczytać, tzn nic nie widziałam hihi. Badanie było w 3D,4D, muszę poczekać do kolejnego usg 😁. Najważniejsze, że wszystko ok.
Pewność na 100% jest dopiero po porodzie,więc mimo że lekarz stwierdzi płeć wcześniej to czasem i tak zdarzają sie niespodzianki :D
 
Do góry