reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczynki[emoji846]
Jestem po wizycie[emoji4] pęcherzyki ładnie rosną[emoji846] dołożyli mi zastrzyk z orgulatronu dziś jutro i w pon. Odrazu mówię że u mnie zaszła reakcja alergiczna czyli po wkuciu czerwona skóra swędzi i piecze w środku jakby pszczoła ugryzła[emoji1751] do zniesienia ale mało komfortowe uczucie[emoji849] w pon kolejny podgląd[emoji123]
Pytałam o ten seks w czasie stymulacji lekarz absolutnie odradza ponieważ jest narażenie że pęcherzyki za wcześnie pękną i nici z punkcji.
Także @nieagatka miałaś rację dziękuję[emoji3590]
A który masz dzis dc ? Ile jajec naliczyl ?
Mi w poniedziałek może zwiększa dawkę menopuru ale nic pewnego, teraz biore 150ml ...
Kurczę ale emocje [emoji16][emoji41]!
 
Jedną szansę tzn? Mogę tylko raz adoptować? Czy chodzi Ci o to, że dostaje przy procedurze adopcyjnej tylko jeden zarodek? Jeżeli chodzi o kwestie finansowe, to adopcja zarodka jest faktycznie adopcją. Nie płacisz za to. Tylko za transfer plus ewentualne badania. Nie wiem czy mam sile na zabawę z KD....
Adopcja zarodka około 9 tys że wszystkim przynajmniej w tej klinice gdzie byliśmy jak pierwszej. Wiem bo mi samej taka opcje proponowano ale zdecydowaliśmy z mężem ze dołożymy i spróbujemy by choć w sumie 50% było coś z nas 
Edit: co ja pisze xD
 
Dziś 8dc ogólnie mam ok 14-15 pecherzykow dziś menopur brałam 112,5j a od jutra 187,5 przez 2 dni[emoji846]
Emocje coraz wyższe[emoji16] trzymam kciuki za twoje jajeczka[emoji110][emoji110][emoji110][emoji256]

A który masz dzis dc ? Ile jajec naliczyl ?
Mi w poniedziałek może zwiększa dawkę menopuru ale nic pewnego, teraz biore 150ml ...
Kurczę ale emocje [emoji16][emoji41]!
 
reklama
Do góry