reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

Który tydzień będziesz miała 4 sierpnia?
Dziewczyny jak myślicie czy we wtorek 4.08. jest sens iść na usg? 25.07. beta była 62, po półtora tygodnia jest szansa, że będzie widoczny już pęcherzyk?
6.08. idę na wizytę na NFZ, ale tam nie mają w gabinecie USG, więc dopiero dostanę skierowanie. Chcę iść prywatnie do tej samej gin co pójdę na NFZ.
Mąż mówi, żeby dała sobie spokój, bo będę się tylko wkurzać jak nic nie będzie widać i już sama nie wiem...
Jak dobrze pamiętam przy becie 1000 powinien być widoczny pęcherzyk, może z rana zrobię jeszcze betę i zobaczę czy jest sens. Z drugiej strony wkurza mnie, że w gabinecie nie mają USG. Przychodnia przyszpitalna i taka lipa.
Myślę zrobić jeszcze sobie TSH bo przy poprzedniej ciąży na początku mi skakało.
Myślicie, że jest sens robić jeszcze raz teraz progesteron?
 
reklama
Dziewczyny jak myślicie czy we wtorek 4.08. jest sens iść na usg? 25.07. beta była 62, po półtora tygodnia jest szansa, że będzie widoczny już pęcherzyk?
6.08. idę na wizytę na NFZ, ale tam nie mają w gabinecie USG, więc dopiero dostanę skierowanie. Chcę iść prywatnie do tej samej gin co pójdę na NFZ.
Mąż mówi, żeby dała sobie spokój, bo będę się tylko wkurzać jak nic nie będzie widać i już sama nie wiem...
Jak dobrze pamiętam przy becie 1000 powinien być widoczny pęcherzyk, może z rana zrobię jeszcze betę i zobaczę czy jest sens. Z drugiej strony wkurza mnie, że w gabinecie nie mają USG. Przychodnia przyszpitalna i taka lipa.
Myślę zrobić jeszcze sobie TSH bo przy poprzedniej ciąży na początku mi skakało.
Myślicie, że jest sens robić jeszcze raz teraz progesteron?
Ja bym poszła [emoji14]
 
Ale od 1 dnia miesiączki który będziesz miała tydzień?
Ciężko mi dokładnie stwierdzić, bo mam dłuższe cykle i jak robiłam test w 36 DC wyszedł negatywny a w 40 dc wyszedł pozytywny i wtedy beta była 62. Licząc, że co 48h beta przyrasta o 100 % to 4.08. powinno być ok. 2000, ale wiadomo, że beta nie przyrasta dokładnie o 100%.
 
Hej jestem 14 dni po poronieniu w 8 tygodniu puste jajo płodowe. Zaczęło się samo ale konieczne było łyżeczkowanie. Po jakim czasie zaczęłyście się starać znowu?Pogodziłam się już z moją stratą ale najlepszym lekarstwem będzie jak się znowu uda. Nie mogę przestać myśleć kiedy będę w ciąży...
 
reklama
Hej jestem 14 dni po poronieniu w 8 tygodniu puste jajo płodowe. Zaczęło się samo ale konieczne było łyżeczkowanie. Po jakim czasie zaczęłyście się starać znowu?Pogodziłam się już z moją stratą ale najlepszym lekarstwem będzie jak się znowu uda. Nie mogę przestać myśleć kiedy będę w ciąży...

Przykro mi. Myślę, że najlepiej oceni to lekarz po usg. Mi kazał odczekać 3 miesiące chociaz na usg było wszystko ok, taka stara szkoła. Dużo dziewczyn dostaje zielone światło już po pierwszej miesiączce. I najlepiej to trzymać się jednej wersji swojego lekarza 😉
 
Do góry