Kaarcia
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 30 Czerwiec 2020
- Postów
- 2 209
Mamaginekolog
Jak wygląda usg we wczesnej ciąży, czyli takie które zostaje zrobione przed 11 tygodniem? Kiedy zaczyna bić serce płodu?
				 mamaginekolog.pl
						
					
					mamaginekolog.pl
				Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<
 mamaginekolog.pl
						
					
					mamaginekolog.pl
				PrywatnieDziewczyny a czy tu sporo z was chodzi prywatnie? Czy na NFZ chodźcie?
To ja też tak mam, że mi normalnie burczy w brzuchu po przebudzeniu xD nigdy czegoś takiego nie miałam, tylko właśnie w ciąży i też jadam późno śniadanie, a teraz to muszę chociaż suchą kromke chleba zjeść wcześniej, bo inaczej mnie dosłownie mdli z głodu

To dokladnie jak ja, a mnie juz lekarka przekreslila... rano mial byc wynik wczorajszej bety, a ciagle nie ma....6+4, wg aplikacji 7
To współczuje, bo tego trochę jest
Igg to chyba różyczka, a igm nie pamiętam, do tego kiła, hiv, toksoplazmoza, bo to wszystko w ciąży trzeba wykluczyć
Ta wynik bety się długo czeka niestetyTo dokladnie jak ja, a mnie juz lekarka przekreslila... rano mial byc wynik wczorajszej bety, a ciagle nie ma....

Ja mam zawsze po godzinieTa wynik bety się długo czeka niestety
Wlasnie zawsze mialam po 30min jak robilam w szpitalnym labie...Ta wynik bety się długo czeka niestety
Ja różyczke miałam, a te dwa badania pozostałe robiłam 3msc temu i też wyszły ok, więc mam nadzieję, że te wyniki mi zaliczy i nie będę musiała kolejny raz tego robićIgg i igm macie zarówno przy różycce, toksoplamozie czy cytomegalii.
To są przeciwciała które wskazują czy macie odporność na tą chorobę, czy ja właśnie przechodzicie, czy w ogóle nie noe jestescie odporne i powinnyście uważać, żeby się nie zarazić.