reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ciąża jest możliwa?

dory

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Marzec 2014
Postów
3 710
Cześć dziewczyny, pytałam o to na innej grupie, ale tam jest cisza. Chciałabym wiedzieć, czy mocno zeswirowalam.
24 lipca miałam okres, seks uprawiałam 1,2,3,4,5,6 sierpnia, cykle mi się trochę ostatnio rozregulowaly, raz wynoszą 26 jak kiedyś, innym razem 32.
10 sierpnia w nocy miałam okropna zgagę (jem zdrowo od zawsze), od 11 do 12 miałam cholerne mdłości (utrzymują się do dziś), 11 dodatkowo okropne zawroty głowy. Beta w dniu 14 sierpnia wynosi <1,2, czyli brak ciąży.
Zastanawiam się, czy nie za wcześnie zrobiłam czy sobie wmawiam i świruje jak głupia. Błagam, spoliczkujcie mnie i napiszcie, co o tym myślicie :)
 
reklama
Rozwiązanie
Hej!:) ja miałam nieregularne cykle jeszcze po pierwszej ciąży, tj 30-33dni. Dzien po spodziewanej @(liczylam 33dni- wypadlo 11.05) zrobiłam test i wyszedł negatynwy. Myślałam, że mi odbija, bo od 1 maja mialam nudnosci wieczorem, lekkie zawroty głowy, ból podbrzusza niespecyficzny, choć byly to calkowicie obce mi objawy, bo w pierwszej ciąży nic z tego mi nie dokuczało. Czekalam na @ kolejny tydzien, zrobilam znow test 18.05 i dopiero pokazał 2 kreski. Nastepnego dnia badania z krwi i okazalo sie, że prawie tysiąc. Między terminem z OM a USG mam około 9 dni różnicy. Nie chcę Cię nastawiać, bo znam smak rozczarowania:( ale moim zdaniem szanse są. Daj znać:) powodzenia!
Cześć dziewczyny, pytałam o to na innej grupie, ale tam jest cisza. Chciałabym wiedzieć, czy mocno zeswirowalam.
24 lipca miałam okres, seks uprawiałam 1,2,3,4,5,6 sierpnia, cykle mi się trochę ostatnio rozregulowaly, raz wynoszą 26 jak kiedyś, innym razem 32.
10 sierpnia w nocy miałam okropna zgagę (jem zdrowo od zawsze), od 11 do 12 miałam cholerne mdłości (utrzymują się do dziś), 11 dodatkowo okropne zawroty głowy. Beta w dniu 14 sierpnia wynosi <1,2, czyli brak ciąży.
Zastanawiam się, czy nie za wcześnie zrobiłam czy sobie wmawiam i świruje jak głupia. Błagam, spoliczkujcie mnie i napiszcie, co o tym myślicie :)
Troche zawczenie na bete poczekaj jeszcze i zrob zw tydzien
 
A czy ta beta nie powinna choć trochę więcej pokazać w tym 22 dniu cyklu? Bo tak się zastanawiam, że może jednak chociaż 5 bym miała w wyniku, a nie kompletnie nic? :)
 
No nie to tak nie dziala
Za delikatnie mnie policzkujesz :p ja tu świruje, a żadna z was mnie na ziemię nie sprowadza. Czytałam, że jeśli okazuje się, że owulacja faktycznie byłaby około 6-8 sierpnia, to zagnieżdżenie miałabym okolo 12 sierpnia. Czy w takim razie 14 sierpnia nie powinno na becie wyjść już cokolwiek? Jestem debilem?
 
Za delikatnie mnie policzkujesz :p ja tu świruje, a żadna z was mnie na ziemię nie sprowadza. Czytałam, że jeśli okazuje się, że owulacja faktycznie byłaby około 6-8 sierpnia, to zagnieżdżenie miałabym okolo 12 sierpnia. Czy w takim razie 14 sierpnia nie powinno na becie wyjść już cokolwiek? Jestem debilem?
Owulacja mogla sie przesunac zobaczysz
 
reklama
reklama
Do góry