reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jest ok czyli nic nie czuje zupełnie- mdłości, bólu piersi, brzucha- nic zero- nie wiem czy to dobrze czy złe No cóż czas pokaze. Właśnie siedzę w diagnostyce żeby zobaczyć progesteron. A potem pędzę do roboty 😊 a co tam u Ciebie???
To tylko pozazdrościć i oby tak do końca ciąży ;)
Ja muszę tak wcześnie wstawać żeby wrzucić coś do żołądka bo boli i mdli mnie całymi dniami
Mam jeszcze wysyp krostek na twarzy jak u nastolatki a tak to czuję się cudownie 🥰 Byle do wizyty,tak myślę że na początku września pójdę
A ty kiedy kolejne usg ?
 
Hej dziewczynki właśnie przeczytałam na necie ze od 1 września ma wejść w życie projekt darmowych leków dla ciężarnych w to ma wejść preparaty progesteronu te doustene jak i dowcipne, leworyroksyna wszystkie preparaty heparyn drobnoczasteczkowych insuliny i metocard! Trzeba ta informacje jeszcze potwierdzić na oficjalnej stronie munistrrstwa a ze ja używam 3 z nich na pewno to zrobię 😁
Jedynie doustny progesteron nie był do tej pory refundowany… . Resztę leków zwykła ginekolog wypisywała od momentu pozytywnej bety, wszystko refundowane (luteina 7 zł, heparyna 3 zł, letrox 4-5 zł). Za przeproszeniem niech ustawę władza w doope sobie wsadzi😜 no chyba że będą refundować lutinus albo prolutex😂😂😂
 

Załączniki

  • IMG_20200817_092004.jpg
    IMG_20200817_092004.jpg
    977,1 KB · Wyświetleń: 146
reklama
Do góry