reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny, mam takie pytanie.... Zostala mi jedna dawka Bemfola 450, in vitro w lutym niestety nie udane, i tak się zastanawiam czy mogę to użyć czy to coś da, może wywoła lub pomoże w owulacji, pytam bo poprostu nie wiem a może któraś z Was wie i doradzic co zrobić, może wyrzucić bo już nic to nie da?
Ponawiam pytanie
Jest ktoś kto wie?
 
Dziewczyny czy to się dzieje naprawdę, boziuuuu kochany aż płaczę 🤭 tzn ze beta jak najbardziej prawidłowa i moje serduszko mieszka ze mną, lekarz. Mi odpisał że wynik super ❤🥰
Gratuluje!!!! Jaka wysoka ta beta to jeden zarodek? Ja tez miałam taką wysoką w 11dpt jakoś 320 a potem mdłości się pojawiły :p
 
reklama
Do góry