reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Mnie też ta głowa ostatnio tak boli... dziś chyba 4 albo 5 dzień z rzędu. Nawet w nocy mnie bolała i się aż obudziłam. Też biorę paracetamol. Może to przez te zawirowania z pogodą...
 
Myślałam że to nie ma znaczenia że działa cały czas tak samo czy świeży czy stary
Z mojego doświadczenia ma to znaczenie, świeży działa lepiej, jest bardziej intensywny jak nie jest taki zwietrzały. Tak samo na katar polecam inhalacje z amolu, do gorącej wody wlać kilka kropel amolu i inhalować się przez kilka minut. Pomaga bardzo :)
 
Ja mam wszystko typowo chlopiece więc gdyby była.dziewczynka to.cala wyprawka na nowo ;) na synka mąż kupował.sam.bo ja leżałam w szpitalu więc się nie nacieszylam ;( Tak.planujemy 4 z różnica 2-3 lata między dziećmi akurat ostatnie bym rodziła mając 30-31l ;)
Ale fajnie 😁 ja teraz będę mieć po porodzie 30 przy 3 cc i tak myślę że późno zaczęliśmy 😁
 
reklama
Do góry