reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dzięki wielkie, ale czuje że czai się tuż za rogiem [emoji38] masz rację, sport bardzo odpręża i przenosi troszkę w inny wymiar. Dobrze mieć taką odskocznie
Ja akurat już nie, ale postanowiłam, że jesli teraz nie pójdzie to wracam do ćwiczeń i biegania to mnie mega relaksuje i pozwala odpocząć i przewietrzyć głowę [emoji6]
Życzę żeby Ciebie małpa nie dopadła [emoji110][emoji123]
 
reklama
Dziewczyny ja też myślę o ćwiczeniach tyle że dzisiaj czytałam że jak się nagle zacznie ćwiczyć podczas starań o dziecko to też źle bo może się wszystko rozregulować [emoji2356][emoji2368]
No nic trzeba iść dalej, biorę się za ćwiczenia też trzeba głowę zajść i pójdę znów na monitoring [emoji6]
No dobra, namówiłas mnie, jak dostanę tą @ to biorę się za siebie :) mam trochę kg za,dużo może jak zrzuce to będzie łatwiej zajść [emoji109]
 
Coś takiego znalazłam faktycznie. To chyba zacznę od czegoś w miarę lekkiego i truchciku
 

Załączniki

  • Screenshot_20200912_195013_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200912_195013_com.android.chrome.jpg
    371,9 KB · Wyświetleń: 43
reklama
No jasne że możesz. Nie jesteś dziwna. Ja mam na odwrót, najpierw miałam luz a teraz się nakręcam, w poprzednim cyklu zrobiłam chyba z 6 testów ciążowych [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Mogę z Wami? Chyba już za długo się staram nie zamawiam testów nie zapas, nie testuje...czy jestem dziwna? [emoji23]
 
Do góry