reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podwójny laktator

emma73

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2020
Postów
49
Miasto
Piotrków Trybunalski
Cześć dziewczyny.
Jestem mamą kpi. Obecnie jestem na etapie szukania podwójnego laktatora. Szukam czegoś w miarę przystępnej cenie (Medela odpada).
Co sądzicie np o Lansinoh? A może macie jakieś inne propozycje? Z góry dziękuję
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Jestem mamą kpi. Obecnie jestem na etapie szukania podwójnego laktatora. Szukam czegoś w miarę przystępnej cenie (Medela odpada).
Co sądzicie np o Lansinoh? A może macie jakieś inne propozycje? Z góry dziękuję
Hej;) ja akurat nie mam doświadczenia Ale jestem zaintersowana mocnp tematem i podpytalam kilku mam z otoczenia i polecają właśnie Lansinoh 2w1. ;)
 
Hej;) ja akurat nie mam doświadczenia Ale jestem zaintersowana mocnp tematem i podpytalam kilku mam z otoczenia i polecają właśnie Lansinoh 2w1. ;)
O no to super bo akurat dzisiaj udało mi się zamówić :) widzę że jest rozchwytywany, bo na olx pisałam do kilku dziewczyn, które sprzedawały całe komplety za tylko 200 zł i tylko jedno ogłoszenie było jeszcze aktualne :)
 
O no to super bo akurat dzisiaj udało mi się zamówić :) widzę że jest rozchwytywany, bo na olx pisałam do kilku dziewczyn, które sprzedawały całe komplety za tylko 200 zł i tylko jedno ogłoszenie było jeszcze aktualne :)
Super to z chęcią dowiem się jak wrażenia;)
Ale myślę ze to dobry wybór (z opinii dotąd uslyszanych);))))
 
Super to z chęcią dowiem się jak wrażenia;)
Ale myślę ze to dobry wybór (z opinii dotąd uslyszanych);))))
Dam znać jak tylko przetestuje :) obecnie używam pojedynczego laktatora z Esperanzy i nie jest zły tylko bardzo czasochłonne jest takie ściąganie pojedyncze stąd chęć zmiany :) mam nadzieję na lepsze bo skrócenie czasu ściągania o połowę byłoby idealne ;)
 
Tak jak obiecałam ;) z całego serca polecam Lansinoh. Przede wszystkim dlatego że ma super lejki, które są delikatne, ale efektowne. Ilości mleka są ciut większe niż przy pojedynczym, jednocześnie czas ściągania jest o połowę krótszy ;)
Super! ;) czyli jednak warto kupić może też uda mi sie znaleźć dobra oferte;)
Dziękuję ;)
 
reklama
Tak jak obiecałam ;) z całego serca polecam Lansinoh. Przede wszystkim dlatego że ma super lejki, które są delikatne, ale efektowne. Ilości mleka są ciut większe niż przy pojedynczym, jednocześnie czas ściągania jest o połowę krótszy ;)
Hej! I jak idzie użytkowanie laktatora? Czy dodatkowo dokupilas butelki na przechowywanie i stanik?;)
 
reklama
Tak jak obiecałam ;) z całego serca polecam Lansinoh. Przede wszystkim dlatego że ma super lejki, które są delikatne, ale efektowne. Ilości mleka są ciut większe niż przy pojedynczym, jednocześnie czas ściągania jest o połowę krótszy ;)
Lansinoh to super laktator, zawsze będę go polecać. Jak jeszcze dobierzesz sobie wygodny gorset do ściągania to wolne ręce są i można coś ogarnąć, nawet jeśli miałaby to być książka. Jedyne co dość szybko się zużywa to te białe zaworki, ale polecam kupić na Allegro droższe z Amedy, są dużo trwalsze.
 
Do góry