reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

moje mdłości i wymioty tez mi z dnia na dzień ustąpiły! Ale to o niczym nie świadczy, moze po prostu organizm przyzwyczaił się do wysokich stężeń hormonów:) Ja nada mam lekko bolące piersi, jestem ciagle zmęczona i wyostrzony wech a to tez są objawy, które często pomijamy :) Bez stresu!
Spokojnie ja nie miałam mdłości 3 dni... Wczoraj z rana wróciły... Dzisiaj też były lekkie... Piersi są obrzmiale... Ale nie bolą jak na początku... Senność zmęczenie zostało
 
reklama
Tak, ja tak mam... Z tym, że u mnie do tego dochodzi ból żołądka i chyba ogólnie jelit...
W pierwszej ciąży też były biegunki i lekarz mówił, że to normalne...
Mam nadzieję, że tym razem też to hormony albo tylko jakies błędy w diecie, a nie coś poważniejszego...
No właśnie dzis mnie wybitnie brzuchol męczy. Mnie tez bolą bebechy i jeszcze krzyż. Ja przed ciążą mialam jekito draliwe moze to tez na tle nerwowym
 
Hahah mi sie tez ostatnio marzyl hot dog z ikei ale z Polskiej ikei bo w uk maja nie dobre.wczoraj mielismy pieczone nozki z kurczaka z pieczonymi warzywami,i tak jak warzywa mi normalnie wchodza to kurczak ble,w sumie nie pamietam kiedy jadlam mieso.chyba powinnam sie troche zmusic bo jakies bialko jest potrzebne,teraz o hot dogu bede myslec
Dokładnie ryby i nabiał ja staram sie najmniej raz w tygodniu zjeść rybę, filety piekę z masłem i czosnkiem i dodaje natke pietruszki, a kostki z mintaja smażę.
Gotowanie miesa smierdzi, ale zjedzenie juz OK 😉.
 
Dziewczyny my to jesteśmy ale agentki.
Jak boli brzuch - to dla jednych dobrze bo się rozszerza macica. A może źle, bo może skurcze i nie powinno bolec..
Jak nie boli brzuch - to dobrze bo nic złego się nie dzieje, a może źle? Bo nie mam objawów a inne mają? Hmmm :D
Jak mam mdłości to źle bo się męczę i nie mam apetytu i nie dostarczam wartości dziecku to lepiej nie mieć mdłości.
Ale jak nie mam mdłości i jem to może to źle bo powinnam mieć mdłości bo jestem w ciąży i coś się dzieje jak nie mam?
I tak że wszystkim haha :D
 
Dziewczyny my to jesteśmy ale agentki.
Jak boli brzuch - to dla jednych dobrze bo się rozszerza macica. A może źle, bo może skurcze i nie powinno bolec..
Jak nie boli brzuch - to dobrze bo nic złego się nie dzieje, a może źle? Bo nie mam objawów a inne mają? Hmmm :D
Jak mam mdłości to źle bo się męczę i nie mam apetytu i nie dostarczam wartości dziecku to lepiej nie mieć mdłości.
Ale jak nie mam mdłości i jem to może to źle bo powinnam mieć mdłości bo jestem w ciąży i coś się dzieje jak nie mam?
I tak że wszystkim haha :D
O tak będzie do dnia porodów... Później przyjdą ruchy dziecka ze jedna czuje częściej inna mniej lub później. 😛😂. Byle do kwietnia dziewczyny
 
Dziewczyny nie chodziło mi, że się sresuje, że nie mam mdłości. Wręcz cieszę się, że dobrze się czuje 😜😜
Po prostu stresuje się wizyta tak zwyczajnie, a w poczekalni to chyba nie wiem co.. Będę łazić w kółko 😜🤣
 
Hej dziewczynki w piękna niedziele 🥰 czy wy już jesteście na zwolnieniach lekarskich czy pracujecie ? Mówiliście już pracodawcy ? Ja miałam plamienie i do wtorku mam zwolnienie i zastanawiam się czy wrócić do pracy czy nie , plamienie jeszcze mam ale bardzo bardzo lekkie. 🤗 jednak mimo tego ze wcześniej planowałam ze będę pracowała jak najdłużej to trochę się w domku rozleniwilam 🙂
 
reklama
Hej dziewczynki w piękna niedziele 🥰 czy wy już jesteście na zwolnieniach lekarskich czy pracujecie ? Mówiliście już pracodawcy ? Ja miałam plamienie i do wtorku mam zwolnienie i zastanawiam się czy wrócić do pracy czy nie , plamienie jeszcze mam ale bardzo bardzo lekkie. 🤗 jednak mimo tego ze wcześniej planowałam ze będę pracowała jak najdłużej to trochę się w domku rozleniwilam 🙂
Ja od początku na zwolnieniu... Zresztą moja gin wypisała mi zwolnienie Z35...
W pracy wiedzieli odrazu... Szef i koordynator..
 
Do góry