reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania i wsparcie po ciazy biochemicznej

reklama
hejka wszystkim
Ja swoją pierwszą ciążę poroniłam w maju, w 10 tyg dowiedziałam się że płód przestał się rozwijać na 6,5tyg.
odczekaliśmy miesiąc i teraz w sierpniu znowu ciąża ale biochemiczna najpierw beta 69 po dwóch dniach 170 a potem już marny przyrost aż w końcu spadek.. (byłam na duphastonie..)
Teraz czekam na owu ale testy caly czas ujemne.. takze zaczynamy od nowa...
Hej, lekarz od razu dał zielone światło w staraniach?
 
Ja byc moze mialam biochemiczna. W 32 dniu cyklu wyszly mi 2 testy z kreska druga widoczna, w 34 dniu znowu 2 testy ale juz druga kreska mniej widoczna, w 37 dostalam krwawienia ktore trwalo 1,5 dnia ze sporymi skrzepami, lekarz mnie wyslal do szpitala, w 38 dc juz beta byla 3,5. Wczesniek bety nie robilam, albo biochem albo testy sa do d... To wszystko bylo w sierpniu, we wrzesniu sie zbytnio nie staralam ale caly czas mam nadzieje ze moze jakims cudem.... W pazdzierniku mam juz zamiar bardziej sie postarac
 
Ja byc moze mialam biochemiczna. W 32 dniu cyklu wyszly mi 2 testy z kreska druga widoczna, w 34 dniu znowu 2 testy ale juz druga kreska mniej widoczna, w 37 dostalam krwawienia ktore trwalo 1,5 dnia ze sporymi skrzepami, lekarz mnie wyslal do szpitala, w 38 dc juz beta byla 3,5. Wczesniek bety nie robilam, albo biochem albo testy sa do d... To wszystko bylo w sierpniu, we wrzesniu sie zbytnio nie staralam ale caly czas mam nadzieje ze moze jakims cudem.... W pazdzierniku mam juz zamiar bardziej sie postarac
A ilu dniowe masz zawsze cykle? Kiedy teraz ma miesięczka się zjawić? Wiesz, że czasem nie wiele trzeba...
 
reklama
Cykle mam dosc nieregularne, zazwyczaj co 31-35 dni, ale zdarzaly mi sie tez takie, ze mialam i po 37 dni. Mysle ze miesiaczka okolo 20 wrzesnia powinna byc, ale tez z powodu tego istatniegip biochema moze sie wydluzyc... Ciezko powiedziec, jajniki zaczely mnie bolec okolo 3 wrzesnia, mozliwe ze byla to owulacja. Ale jesli tak to w tym czasie niby owulacyjnym wspolzylam tylko raz, takze nie wiem czy sie na cokolwiek nastawiac. I pewnosci czy to byla owulacja tez nie mam.
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
778 tys
Do góry