reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Już teraz mam na prawdę uśmiech od ucha do ucha, ze bedzie synuś.. Z resztą, kto by w tym brzuszku nie mieszkał to bardzo sie ciesze, że tam jest i już czekam powoli na spotkanie 💞Ale początki byly trudne i sama na prawde nie wiem dlaczego :)
Taak czasami to sa takie uczucia ktore ciezko określić.;) przeciez cieszymy sie ze nasze i ze zdrowe ;) to najważniejsze.
 
reklama
Powiedzieli, że większe ryzyko wad (zwłaszcza serca i nerek), hipotrofii, porodu przedwczesnego. Na razie wszystko wygląda ok. Ale i tak mam zleconego kardiologa prenatalnego dla pewności i częstsze kontrole, żeby sprawdzać czy dziecko nie przestaje się rozwijać. Kurcze, wcześniej nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje..
badz dobrej mysli:*
 
reklama
Do góry