reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

dziewczyny !!!:oops::oops::rolleyes2:
O ktorej kładziecie dzieci spac i o której rano wstajecie z nimi? Ile pobudek i karmien ? Ile tyg maja wasze dzieci?

Położyłam dzisiaj spac mala o 18:30 po karmieniu o 18:20, drzemke zakończyła o 18, trwała 1.5h, po przebudzeniu z drzemki strasznie plakala, jak wzielam na ramiona to od razu zasypiala.. chciałam ja położyć tak jak zWsze miedzy 19 a 20... boje się że będę miala kiepska nocke i wczesny poranek... ktoras tez tak raz miala ? Jak było?
 
reklama
Zdarzali
dziewczyny !!!:oops::oops::rolleyes2:
O ktorej kładziecie dzieci spac i o której rano wstajecie z nimi? Ile pobudek i karmien ? Ile tyg maja wasze dzieci?

Położyłam dzisiaj spac mala o 18:30 po karmieniu o 18:20, drzemke zakończyła o 18, trwała 1.5h, po przebudzeniu z drzemki strasznie plakala, jak wzielam na ramiona to od razu zasypiala.. chciałam ja położyć tak jak zWsze miedzy 19 a 20... boje się że będę miala kiepska nocke i wczesny poranek... ktoras tez tak raz miala ? Jak było?
Zdarzało nam się że zasnęła i budziła się np o 20 a myjemy ją o 19 i wtedy myłam ją po 20 i zasypiała ciut później, ale spala zawsze ładnie cała noc i tak 🙂 teraz mamy zazwyczaj karmienie o 21,zasypia przy piersi ok 21.30 i pobudka ok 4 nad ranem, później o 6 lub 7 i już nie śpi od 7. Kolejne karmienie ok 10 i drzemka do 13,karmienie i do końca dnia już różnie, czasem zaśnie czasem tylko na 30 min i karmienia były często ale właśnie po ostatnich 2 dniach będę ją trzymać przynajmniej 3 godziny odstępu popoludniami.
 
Zdarzali
Zdarzało nam się że zasnęła i budziła się np o 20 a myjemy ją o 19 i wtedy myłam ją po 20 i zasypiała ciut później, ale spala zawsze ładnie cała noc i tak 🙂 teraz mamy zazwyczaj karmienie o 21,zasypia przy piersi ok 21.30 i pobudka ok 4 nad ranem, później o 6 lub 7 i już nie śpi od 7. Kolejne karmienie ok 10 i drzemka do 13,karmienie i do końca dnia już różnie, czasem zaśnie czasem tylko na 30 min i karmienia były często ale właśnie po ostatnich 2 dniach będę ją trzymać przynajmniej 3 godziny odstępu popoludniami.
Ooo to super ci spi.. a ile ma tyg ? Dajesz cos na brzuszek czy po prostu nie ma takich problemów?
 
Hej mamy, jak u Was z karmieniem? Ja mam dość ostatnio... Moje dziecko w ogóle nie chce jeść z lewej piersi przez co mam w niej mało pokarmu, jadła ciągle z prawej przez to i w tej mam nadmiar a od kilku dni nawet z prawej nie chce. Ciągle się szarpie, drze i pręży, rozgląda na wszystkie strony zamiast jeść i płacz bo głodna ale woli się rozglądać [emoji2356] mam tak dosc że chyba przejdę na mm[emoji2356]
U mnie mały też ostatnio wydziwia i zauważyłam, że jak zaczynam go karmić na stojąco [emoji85] to normalnie ssie pierś i po chwili mogę z nim spokojnie usiąść albo się położyć. Nie wiem czy to jakiś skok, znudzenie się pozycjami do karmienia czy też wina napięcia mięśniowego, bo ma trochę wzmożone. Osobiście uwielbiam karmienie nocne - mały śpi, spokojnie łapie i opróżnia pierś i go z powrotem odkładam do łóżeczka. Szkoda tylko, że tak bardzo nie chce mi się wstawać w nocy i dość często nieświadomie wyłączam budzik i budzę się godzinę lub dwie później [emoji28]
 
U nas ostatnia drzemka jest o 16 i trwa do 18 . Dzis zasnął o 17 i wstał o prawie 20°° ,była kąpiel, karmienie i dobranoc (byla to godzina 20:30 ). Wcześniej od dłuższego czasu zasypial do 21:30 . Budzimy się o 7 czasem 8°° ,ostatnio spal do 9 😱 ,ale to dlatego ze w dzień marudził i prawie nie spał . Czasem wstaje o 6:30 ,ale za to godzine po idzie spać dalej . Ma 16 tygodni -początek
 
Ooo to super ci spi.. a ile ma tyg ? Dajesz cos na brzuszek czy po prostu nie ma takich problemów?
Ma 14 tygodni skończone, nie dawałam nic na brzuszek bo było ok w ostatnich tygodniach, ale dzisiaj dałam espumisan bo strasznie płakała przez 1,5 godziny. Myślę że to nie przez brzuszek bo ledwo podałam łyżeczkę i zamknęła oczy🤷‍♀️ ale już nie wiedziałam co robić.
@prusaczek o tym samym przed chwilą pomyślałam. Skok jak nic u nas- 3 noc nie płacze a wrzeszczy bez powodu, w dzień problem ze spaniem, cały czas na rękach bo jak nie to płacz i jeszcze te problemy z karmieniem🤦‍♀️ czytałam że trn skok daje mocno popalić więc nastawmy się na kilka ciężkich dni🙈
 
Myslalam, ze teraz skok jest ok 18 tygodnia. U nas noce super, ale w dzień to masakra, prawie w ogole nie śpi wiec wieczory są kiepskie. Myslalam, ze to ta infekcja układu moczowego, albo skutki uboczne podawanego ieku. Jutro ma 16 tygodni.
 
@Lil12 teraz skok jest 14 - 19 tydzień. Zaczynam się psychicznie nastawiać na niego [emoji51] Oby nie wypadł w trakcie naszego wyjazdu na drugi koniec Polski pod koniec października. W sobotę kończymy 12 tygodni.
 
@Lil12 teraz skok jest 14 - 19 tydzień. Zaczynam się psychicznie nastawiać na niego [emoji51] Oby nie wypadł w trakcie naszego wyjazdu na drugi koniec Polski pod koniec października. W sobotę kończymy 12 tygodni.
Tak dokładnie najdłuższy skok 14-19 tygodni 🤦‍♀️ u nas też hardcore ,ale daje rade . Tłumacze sobie ze po tym skoku będzie tylko lepiej😂😂
 
reklama
Wow dziewczyny macie super w nocy. U mnie chyba poszło coś nie tak [emoji58] mój mały śpi po 2-3 godz w nocy czasem uda mu się przespać 4 i pobódka na jedzonko i tak całą noc. Coś chyba robię źle [emoji3525]
 
Do góry