reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja się niestety żegnam... 😪 znów to samo, serduszko przestało bić. W piątek jestem umówiona do szpitala na zabieg...
Jeszcze w drodze powrotnej tak zasłabłam, że straciłam czucie w rękach i na twarzy, palce mi się powyginały, nie wiem co to było, czy to z nerwów czy co...

Łezka w oku się zakręciła 😧 Kochana trzymaj się ❤️😘
 
reklama
Dziękuję Wam kochane za słowa otuchy.
Było mi z Wami tutaj bardzo miło. Życzę zdrówka dla Was i dla fasolek, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ♥️♥️♥️
Bardzo, bardzo mi przykro :( Mam nadzieję, że się nie poddasz i znajdziesz przyczynę. Na grupie mthfr Polska na facebooku jest bardzo dużo wiedzy na temat poronień nawykowych, nie tylko z powodu mutacji, ale też np. immunologii. Trzymam kciuki.
Dziękuję Kochana, na pewno tam zajrzę. Moja pani ginekolog jest przekonana, że trzeba szukać pod kątem genetyki. Mówi, że gdyby to była immunologia to zastrzyki i acard by pomogły. Mieliśmy już badane kariotypy i tu wszystko było ok, mam nadzieję, że uda nam się zrobić badanie zarodka.
Mimi przykro mi. Miałaś dzisiaj umówiona wizytę? Czy poszłaś z przeczucia. Strasznie dużo dzisiaj stron napisane i nie ogarniam.
Miałam umówioną wizytę, ale tydzień temu też byłam i zaczął się tworzyć krwiak, dlatego miałam przyjść już teraz.
Dostał się w końcu do lekarza.. 5 tydz i brak pęcherzyka..plamienie jest..mowi ze albo już był i wlasnie jest poronienie albo za wcześnie i bedziemy ratować..dostalam mnostwo badan, i na podtrzymanie...i zwolnienie na tydzień.. boje się dziewczyny...😥
Mimi1987 ściskam cię kochana...
😥 Trzymam kciuki za Ciebie 😘😘 oby było dobrze.
 
Dostał się w końcu do lekarza.. 5 tydz i brak pęcherzyka..plamienie jest..mowi ze albo już był i wlasnie jest poronienie albo za wcześnie i bedziemy ratować..dostalam mnostwo badan, i na podtrzymanie...i zwolnienie na tydzień.. boje się dziewczyny...😥
Mimi1987 ściskam cię kochana...

Trzymam kciuki żeby to było to drugie ❣️

Ja juz Mam potwierdzone..Termin na 7 Maj

Super 🤩 piękny dzidź 😍

Piekny klusek, gratuluje! Ja mam wg usg na 10 maja termin. Tez się pochwale kluskiem, a co! widać nawet ogonek na dole 😂 Jak tętno u Twojego dzieciaczka? W normie?

Twój dzidź też piękny 😍

Dziękuję Wam kochane za słowa otuchy.
Było mi z Wami tutaj bardzo miło. Życzę zdrówka dla Was i dla fasolek, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ♥♥♥

Dziękuję Kochana, na pewno tam zajrzę. Moja pani ginekolog jest przekonana, że trzeba szukać pod kątem genetyki. Mówi, że gdyby to była immunologia to zastrzyki i acard by pomogły. Mieliśmy już badane kariotypy i tu wszystko było ok, mam nadzieję, że uda nam się zrobić badanie zarodka.

Miałam umówioną wizytę, ale tydzień temu też byłam i zaczął się tworzyć krwiak, dlatego miałam przyjść już teraz.

😥 Trzymam kciuki za Ciebie 😘😘 oby było dobrze.

Tak mi smutno, że już Cię tu nie będzie 😞trzymam kciuki żebyś się jak najszybciej dowiedziała co szwankuje, żeby można było szybciutko naprawić i żebyś już nigdy nie musiała przez to przechodzić ❣️❣️❣️
 
Jakbyście chciały jakiś namiar na ginekologa, który zajmuje się "ciężkimi przypadkami" to dajcie znać. Przyjmuje w Łodzi ale przyjeżdżają do niego z daleka np. ze Szczecina (to jest niecałe 500km w jedną stronę) więc chyba warto. Wczoraj się o nim dowiedziałam.
[Nie mam na celu nikogo urazić]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Boli was brzuch co jakiś czas?
Plamien ani nic takiego nie mam.
Po prostu co jakiś czas boli mnie brzuch.
Dzis rano tez juz zdążyłam to odczuć.
To moja 1 ciąża i czytam różne rzeczy i sie boje
 
Do góry