reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Niby tak, i położna mnie też przekonywała, i różne artykuły piszą, ale zawsze widać różnice w kupkach w zależności od tego co jesz. I w zachowaniu małego też. Pamiętam co było jak zjadłam orzechy😭
Więcej owoców i warzyw jesz - będzie inny kolor, konsystencja.
U nas z brzuszkiem lepiej, ale czasami w nocy te gazy jeszcze dokuczają, podkurcza nóżki i nawet może się obudzić 😔 Kupka kiedy ładna, kiedy nie... zapach mi się nie zawsze podoba, czasami jest kwaśny.
Ale już dawno nic nie podajemy, żadnych kropelek lub probiotyków ☺
U mnie nie ma różnicy co jem, kupki wyglądają zawsze tak samo. Akurat kupy wyglądają ok ale brzuszek dokucza. Próbowałam odstawić nawet nabiał ale nic się nie zmieniło więc sobie odpuściłam. A kwaśny zapach kupki przy karmieniu piersią to ponoć norma. U nas tak praktycznie zawsze pachnie a kolor i konsystencja są ok.
A Tata jest wysoki u Was? 🙂 Może gen? 😀
Ale karmisz małego 💪💪💪🤱
No wysoki ale też nie dwumetrowy 😅
186 cm ma, a ja 173. Twój to dopiero jest wysoki! Ale waży mniej niż mój. Ciekawe ile mój będzie ważył i mierzył jak skończy 3 miesiące... A jak u Ciebie wypadają siatki centylowe @Maria_0701 ?
 
U mnie nie ma różnicy co jem, kupki wyglądają zawsze tak samo. Akurat kupy wyglądają ok ale brzuszek dokucza. Próbowałam odstawić nawet nabiał ale nic się nie zmieniło więc sobie odpuściłam. A kwaśny zapach kupki przy karmieniu piersią to ponoć norma. U nas tak praktycznie zawsze pachnie a kolor i konsystencja są ok.

No wysoki ale też nie dwumetrowy 😅
186 cm ma, a ja 173. Twój to dopiero jest wysoki! Ale waży mniej niż mój. Ciekawe ile mój będzie ważył i mierzył jak skończy 3 miesiące... A jak u Ciebie wypadają siatki centylowe @Maria_0701 ?
Odstawiać nabiał trzeba na 5-6 tygodni aby alergenu już nie było w organizmie. Na jak długi czas odstawiałaś? Fajnie, że u Was kupka jest ta sama, u nas różnych odcieni była 🙈🙈

No każde dziecko biedzie ważyło i mierzyło różnie ☺️ U nas waga idzie cały czas około siatki 75% (dokładniej 67% mamy). Wzrost ponad 99% 😳ale pediatra mówiła się tym w ogóle nie martwić, wszystko dobrze 🙏 później dzieci hamują i z waga i ze wzrostem
 
Ostatnia edycja:
My kapiemy jakoś 18:40, koło 19 na cyca i zasypia przy tym cycu jakoś po 19, góra do 20 się tulimy. Śpi w naszym łóżku tak do 22- wtedy wracam do łóżka ja i mąż i karmie go, zazwyczaj kolejna pobudka o 24. Po tej godzinie zazwyczaj śpi ‚na mnie’ z cycem w buzi bo jak karmie go na leżąco to ulewa :(
Nasz wazy też prawie 7kg 😃 ale ile mierzy to nie mam pojęcia, pojedziemy na szczepienie to będziemy mierzeni ale ja nie patrzę na te centyle bo bym chyba ciagle sprawdzała i rozmyślała i w ogóle 😃
 
Obstawiać nabiał trzeba na 5-6 tygodni aby alergenu już nie było w organizmie. Na jak długi odstawiałaś? Fajnie, że u Was kupka jest ta sama, u nas różnych odcieni była 🙈🙈

No każde dziecko biedzie ważyło i mierzyło różnie ☺ U nas waga idzie cały czas około siatki 75% (dokładniej 67% mamy). Wzrost ponad 99% 😳ale pediatra mówiła się tym w ogóle nie martwić, wszystko dobrze 🙏 później dzieci hamują i z waga i ze wzrostem
Na tydzień odstawiłam nabiał haha 😅 dłużej nie wytrzymałam... Ja na razie będę jadła wszystko nadal, jak zobaczę że po 3. miesięcu się sytuacja nie poprawia to wtedy będę myśleć co dalej.
 
Ja odstawiłam tylko głównie mleko od krowy- zmieniłam na sojowe już 2 miesiąc i mały faktycznie na buźce od miesiąca nie ma krostek-nie wiem czy to tego zasługa 😃
Ale tak się przyzwyczaiłam, że mi teraz zwykle mleko nie smakuje 😂
Martitta ja też czekam na ‚po 3 miesiącu’ może to trawienie będzie lepsze i będę mogła małego na leżąco karmić 🤣🤣
 
Ja odstawiłam tylko głównie mleko od krowy- zmieniłam na sojowe już 2 miesiąc i mały faktycznie na buźce od miesiąca nie ma krostek-nie wiem czy to tego zasługa 😃
Ale tak się przyzwyczaiłam, że mi teraz zwykle mleko nie smakuje 😂
Martitta ja też czekam na ‚po 3 miesiącu’ może to trawienie będzie lepsze i będę mogła małego na leżąco karmić 🤣🤣
Mòwisz dobre to mleko? Bo mi bardzo brakuje, a w sumie o zadnym zamienniku nie pomyślalam
 
reklama
Do góry