reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Byle by byla zelkiem do jedzenia 😋😋😋

A daj spokój z robotą, mnie dziś o 16:30 na finał tak rozk......i, że mięsem rzucalam.
Moj zatsepca mnie jeszcze czy nowe osoby wysylamy na zdalna, mysle no jasne i do tego piwo z pianka mu przyniosę. Pajac powinien przyjść z pytaniem i planem działań jaki proponuje, a on mnie pyta jak to widzisz i ruszylam....! Napisałam ze panika to nie jest dla mnie argument, a ten mi doniesienia medialne pokazuje, opisuje ryzyka, mysle to jest dorosły człowiek....ja ...napisalam 4 pkt jak moze wyglądać scenariusz przejscia 2 nowych osób w dziale na ta prace zdlana, które sie uczą, a ten mi dziękuję i pyta czy im komputery załatwię 😡, mówię mu kupi firma za 4 tyg.a ten jelop czy załatwię wybajem lapow, powiedziałam NIE, chesz to sie tym zajmij!!!
No i jak szkolic kogos na mój macierzyński kogos MYŚLENIA? A tak mnie to zmeczyło, ze 1h spalam!!!👍
Paranoja 🙄 Mnie osobiście od dawna nurtuje jedno, czy ludzie rzeczywiście mają aż tak pod górkę z myśleniem, czy robią z siebie takich niezaradnych bo to wygodne. I jeszcze to marnowanie czasu na „omawianie” problemów, których rozwiązanie jest oczywiste. Tylko po to żeby władną osobą zająć komuś czas. Dobrze, że chociaż odesłałaś nerwy 🤗
 
reklama
Wiecie co zadzwonila do mnie moja prowadząca lekarka, bo sasiad zalał jej gabinet i przekazuje mnie z prowadzeniem ciąży do swoje koleżanki, też lekarka ze szpitala, ta juz się zgodziła (bo ponoć niechętnie biorą kogoś w ciąży w trakcie).
Znam ją, bylam raz u niej na USG fajna i miła, ale ja sie mocno do mojej przyzwyczilam, maile, smsy kiedy potrzebuje. No ale fajnie że to ona szybko znalazla dobra lekarkę, a nie ze sama muszę szukać. 👍
 
reklama
Do góry