reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Cześć z samego rana :) wchodzę dziś na forum a tu rewolucja już zaczęta :) mam nadzieje ze będzie nam się tu jeszcze fajnie pisało i będziemy mogły dołączyć dalej już do Was. Jestem faktycznie od niedawna bo wcześniej faktycznie tematy ciążowe mnie nie dotyczyły to tez nie korzystałam z forum. Ale odkąd jestem pisze z Wami codziennie. Ale rozumiem. Zasady.
Wczoraj długo nie mogłam zasnąć tak rozmyślałam o decyzji TK. Wcześniej odłożyłam tel. Bo już wszędzie na Facebook ininstagram + tv o tym było. Dziś mam w planach poczytać coś i nie wchodzić nigdzie żeby się odciąć od tych wiadomości. Ale pewnie na forum zajrzę :)
 
reklama
Cześć z samego rana :) wchodzę dziś na forum a tu rewolucja już zaczęta :) mam nadzieje ze będzie nam się tu jeszcze fajnie pisało i będziemy mogły dołączyć dalej już do Was. Jestem faktycznie od niedawna bo wcześniej faktycznie tematy ciążowe mnie nie dotyczyły to tez nie korzystałam z forum. Ale odkąd jestem pisze z Wami codziennie. Ale rozumiem. Zasady.
Wczoraj długo nie mogłam zasnąć tak rozmyślałam o decyzji TK. Wcześniej odłożyłam tel. Bo już wszędzie na Facebook ininstagram + tv o tym było. Dziś mam w planach poczytać coś i nie wchodzić nigdzie żeby się odciąć od tych wiadomości. Ale pewnie na forum zajrzę :)
Myślę że to dobry pomysł, są rzeczy nie do przeskoczenia, nie zależne od nas, mi np nie wyskakuje nic bo nie wchodzę na fb nawet nie mam zainstalowanej apki nieraz tylko wejde zobaczyć na stronie co tam nowego ale to raz na tydzień :)
Szkoda nerwow :* dzidzi odczuwa emocje mamy
 
Witam się z rana 😊 ja już od godziny na nogach, dosłać nie idzie... O 9 wyruszamy do Łodzi na prenatalne i już jestem w stresie cała... Tak czekałam a teraz się boję...
Mam nadzieję,że mnie tu nie opuścicie na forum, bo odkąd na nim jestem to jest mi dużo lepiej psychicznie 😊
Życzę Wam wszystkim miłego dnia 🤍
 
Witam się z rana 😊 ja już od godziny na nogach, dosłać nie idzie... O 9 wyruszamy do Łodzi na prenatalne i już jestem w stresie cała... Tak czekałam a teraz się boję...
Mam nadzieję,że mnie tu nie opuścicie na forum, bo odkąd na nim jestem to jest mi dużo lepiej psychicznie 😊
Życzę Wam wszystkim miłego dnia 🤍
Trzymam kciukasy✊✊✊ i czekam na sweet focie Twojej dzidzi
 
Ja mam 2 ósemki do usunięcia w najgorszej postaci bo rosną poziomo ,ale zawsze przekładam i we wakacje stwierdziliśmy z przyjaciółką,że zapiszemy się razem - to nas zmotywuje i będzie raźniej.. no ale wyszło na to,że muszę znów poczekać 😁
Ja również mam do usunięcia 4 ósemki 🥴🥴🥴🥴od 2 lat ale one nawet się jeszcze nie przebiły 😂
 
reklama
Cześć z samego rana :) wchodzę dziś na forum a tu rewolucja już zaczęta :) mam nadzieje ze będzie nam się tu jeszcze fajnie pisało i będziemy mogły dołączyć dalej już do Was. Jestem faktycznie od niedawna bo wcześniej faktycznie tematy ciążowe mnie nie dotyczyły to tez nie korzystałam z forum. Ale odkąd jestem pisze z Wami codziennie. Ale rozumiem. Zasady.
Wczoraj długo nie mogłam zasnąć tak rozmyślałam o decyzji TK. Wcześniej odłożyłam tel. Bo już wszędzie na Facebook ininstagram + tv o tym było. Dziś mam w planach poczytać coś i nie wchodzić nigdzie żeby się odciąć od tych wiadomości. Ale pewnie na forum zajrzę :)
No właśnie, wszędzie o tym trąbią... Mój mąż twierdzi, że to po to żeby zrobić szum i zakryć przejście ustawy o niekaralności lekarzy za błędy popełniane przy leczeniu w czasie covidu.... Uważa, że zawsze kiedy coś innego istotnego jest po cichu przepychane to ponownie wywleka się temat aborcji żeby ludzie o niczym innym nie mówili.. Tymczasem wyrok TK to tylko interpretacja pbpwiązującego prawa, a nie jego zmiana... Hmmm może i tak jest... ;) Chociaż dokładnie się nie znam, ale miałoby to sens
 
Do góry