reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny prosze o rade

Katarzynajestem

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Październik 2020
Postów
50
20201025_222703.jpg

wyszlo mi takie cos i nie wiem czy ten wynik jest miarodajny.
Miala ktoras taka kreske?
 
reklama
Jestem jeszcze tydzien przed miesiaczka, ale tak mnie cos tknelo bo mnie bardzo piersi bola i sie czuje taka zdechła, zrobie jutro kolejny [emoji85]
Zrób rano ale również test może nic nie pokazać bo jest jeszcze bardzo wcześnie. Po wyrzuceniu testu już nie patrz na niego bo naprawdę bardzo często po kilku godzinach robią się fałszywie pozytywne i człowiek się niepotrzebnie nakręca. Wyślij rano zdjęcie testu, może dopatrzymy się jakiegoś cienia [emoji6]
 
Zrób rano ale również test może nic nie pokazać bo jest jeszcze bardzo wcześnie. Po wyrzuceniu testu już nie patrz na niego bo naprawdę bardzo często po kilku godzinach robią się fałszywie pozytywne i człowiek się niepotrzebnie nakręca. Wyślij rano zdjęcie testu, może dopatrzymy się jakiegoś cienia [emoji6]
Ok, rano zrobie jeszcze jeden i sie okaze 🙂
Dziekuje za rade ;)
 
reklama
reklama
Do góry