reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Przyszedł ciśnieniomierz i chyba faktycznie za moje bóle głowy odpowiada niskie ciśnienie, będę się jeszcze obserwować, bo póki co jeden dzień miałam taki gorszy, ciśnienie 95/61 i uczucie przytkanych uszu
 
reklama
Wow, dwóch wcześniaków 😱 nie zazdroszczę. Jak Ty dałaś radę? Nie mieli żadnych problemów?
Hejka. Starszy nie miał problemów bo mialam podane w 26 tyg sterydyy na rozwój pluc dla dziecka i tylko bylismy 2 tyg w szpitalu bo musial sie rozkarmic bo slabo mu szlo i zoltaczka dlugo sie utrzymywala. Z Kornelkiem bylo mniej ciekawie bo urodzil sie w średniej zamartwicy i przez to przez chwilę nie oddychal ale szybko doszedl do siebie. Tylko 2 dni był na noskach tylko tlen mu podawali. I mial problem z ukl. Trawiennym bo wkucie centralne podane do pępuszka sparalizowalo mu ten układ. Dopiero jak wyjeli mu w innym juz szpitalu bo go przetransportowali i wkuli do rączki to zaczął trawić. I Z nim byliśmy 3 tyg w szpitalu. Byla straszna tesknota za 2 latkiem który zostal w domu. Ale teraz zaden z chłopców nie ma oznak wczesniactwa i super sie rozwijaja. Także szybko zapomnialam ze cos bylo nie tak. Tylki 2 poród byl bardziej traumatyczny bo skurcze i rozwarcie na 10 cm poszlo w ciagu godziny a wody plodowe musieli mi przebić. Tak w skrócie ;)
 
Hej i nas od wczoraj ciężki okres, mały do żłobka poszedł wczoraj pierwszy raz, masakra jakaś, czemu nikt przed tym ni ostrzegl..ryk byl niesamowity i jego i mój.. Wczoraj z tych nerwow to aż mnie klatka piersiowa kula, podbrzusze cały dzień , przepłakałam cały dzień, mały wytrzymał tam godzinę, ale ten obraz jego trzęsącego się z płaczu nie dla mnie, serce pęka, dziś trochę lepiej ma zostać na 1,5, 2godziny Pani będzie dzwonić więc nawet nie wracalam do domu tylko ok 500m od żłobka jest małe centrum, do tego mały ma zlobek pon, wtr, mój ma kursy wieczorowe pon w srd, ja mam kursy wieczorem wtr i czw, więc cały tydzień coś.. Mam takiego dola że szok, ale czytam was ciągle ale brak chęci na pisanie..

Co do sma to nawet nie wiedziałam że są takie badania.. Zapytam się położnej czy w NL robią takie.. Też bardzo często sledzimy i wpłacamy na te maluszki.. Okrutne to życie.. Najbardziej w życiu boję się chorób, reszta jakoś się ułoży.. Ale zdrowie...

Trzymam kciuki za wizytyzujace, wiem że napewno jedna dziewczyna tu ma ✊✊ a ja mam w poniedziałek półowkowe więc nie mogę się doczekać 😍
Dzieci bardzo szybko sie przyzwyczajaja do nowych sytucji. Zobaczysz, kilka razy pojdzie i na pewno mu sie spodoba❤️
 
Przyszedł ciśnieniomierz i chyba faktycznie za moje bóle głowy odpowiada niskie ciśnienie, będę się jeszcze obserwować, bo póki co jeden dzień miałam taki gorszy, ciśnienie 95/61 i uczucie przytkanych uszu
No to niziutkie masz to cisnienie. Wiadomo-najlepiej skonsultowac z lekarzem, ale w sumie nie jest jakies tragiczne, zebys mogla miec bole glowy🤔 z dwojga zlego, lepsze troche nizsze niz za wysokie...
 
Dziewczyny już od 2 dni swędzące mnie sutki oszalec nożna. Wie która co to może być?
Nie powinno to byc nic zlego(o ile nie ma zadnej wysypki czy stanu zapalnego)piersi caly czas sie przystosowuja do karmienia teraz:) nie wiadomo co gorsze: swedzenie czy bol. Mi powoli przestaja bolec(bo nawet jak sie przypadkiem o cos smurlam, to myslalam, ze wykorkuje). Piersi niedawno przestaly, a teraz sutki powoli odpuszczaja:)
 
reklama
Ja imbir surowy daje często do herbaty, ale faktycznie spróbuję ze sama woda i zrezygnuje trochę z herbat bo ja z dziennie jej nawet 6 potrafię wypić
Ciepłą wodę z cytryną na czczo, w ciągu dnia też czasem piję np. imbir z cytryną, fajnie rozgrzewa i od jakiegoś czasu nie podchodzi mi herbata
 
Do góry