reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Mamy go dopiero od wczoraj. Mały juz trochę przy nim postał, czyli się nawet interesuje. Jak długo to się okaże ;) Fajne są cymbałki, ale on jeszcze tego nie rozkminił. Na razie tymi pałeczkami wali wszędzie tylko nie w cymbały. Poza tym jest mały bębenek, przekładanka, koła zębate i takie przesuwane elementy. Trochę się tym wszystkim pobawił. Mam wrażenie, że główną atrakcją tego stolika jest po prostu zabawa na stojąco ;)
20201109_214458.jpg
 
Bardzo fajny ten stolik. Dziewczyny, które jeszcze nie kupiły, polecam takie stoliki gdzie nie ma ruchomych elementów (w sensie takich, które można zdjąć i położyć, bo Nela co się da to zwala a ja układam i tak w kółko).

Co do zębów, zrobiłam dziś jej przegląd, po tym jak w czasie mycia ząbków o mało palca nie straciłam. Otóż mamy już dwie dwojki na dole i w miejscach trójek na górze dziąsła są tak nabrzmiałe jakby miały zaraz pęknąć.😳
 
Mamy go dopiero od wczoraj. Mały juz trochę przy nim postał, czyli się nawet interesuje. Jak długo to się okaże ;) Fajne są cymbałki, ale on jeszcze tego nie rozkminił. Na razie tymi pałeczkami wali wszędzie tylko nie w cymbały. Poza tym jest mały bębenek, przekładanka, koła zębate i takie przesuwane elementy. Trochę się tym wszystkim pobawił. Mam wrażenie, że główną atrakcją tego stolika jest po prostu zabawa na stojąco ;)
Zobacz załącznik 1199361
Ale Kicia 😍
Czy ta Kicia jest taka duża czy ten stolik mały? 😉 Jak synek stoi to sięga mu do pasa?
 
Otóż mamy już dwie dwojki na dole i w miejscach trójek na górze dziąsła są tak nabrzmiałe jakby miały zaraz pęknąć.😳
O kurcze, to może i u nas trójka jednak..? Wczoraj naczytałam się, że trojki to najgorsze ząbki przy wyrzynaniu. I pomyślałam, że jak obecne marudzenie nie jest jeszcze tym najgorszym, które mnie czeka to chyba od razu strzelę sobie w głowę :p

Ale Kicia 😍
Czy ta Kicia jest taka duża czy ten stolik mały? 😉 Jak synek stoi to sięga mu do pasa?
Kicia sporawa, ale stolik nie najwyższy ;) Kubek ma teraz jakieś 72-73cm, a stolik ma wysokość 32cm do blatu, więc sięga mu właśnie do pasa.
20201110_073656.jpg
 
Mi się baaaardzo podobają tablice na ścianę woobibo i nie będzie się walac po domu ale tez drogaaaa
 

Załączniki

  • Screenshot_20201110-100922_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20201110-100922_Samsung Internet.jpg
    234,4 KB · Wyświetleń: 38
Dawno mnie nie było, przepraszam.
@Darapuszkin współczuję bólu po ósemkach. Pamiętam to. brrrr. Jak rtylko Covidowe szaleństwo przycichnie to wbijam na placki ;D

U nas mega regres ze snem. Zarówno w dzień usypiając ryczy, a w nocy budzi się co 3h na butelkę jak noworodzio. A do tego wstaje o 5-5:10. Także jestem żywym trupem.

co do pracy to ja się ciągle waham. Tzn pracuję zdalnie od porodu bo mam swoją firmę, ale już mi tęskno do biura i ludzi. Oszaleć idzie w domu. Waham się czy niania czy żłobek. I to i to ma plusy i minusy.
 
reklama
Dawno mnie nie było, przepraszam.
@Darapuszkin współczuję bólu po ósemkach. Pamiętam to. brrrr. Jak rtylko Covidowe szaleństwo przycichnie to wbijam na placki ;D

U nas mega regres ze snem. Zarówno w dzień usypiając ryczy, a w nocy budzi się co 3h na butelkę jak noworodzio. A do tego wstaje o 5-5:10. Także jestem żywym trupem.

co do pracy to ja się ciągle waham. Tzn pracuję zdalnie od porodu bo mam swoją firmę, ale już mi tęskno do biura i ludzi. Oszaleć idzie w domu. Waham się czy niania czy żłobek. I to i to ma plusy i minusy.
Zapraszam! Wspolczuje ze spaniem chociaz co 3h to chyba i tak nie tak źle bo czasami dzieci budzą się co pol h :D a i której chodzi spac? Moze pozniej go kładzcie? U nas ostatnio jednorazowo mala miala przerwę między od 2 do 4... to było straszne. A tak to zwykle naprawde sie wysypiamy
 
Do góry