reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
Troche nie dzisiejsza...Emilka jest jednak tak sliczna,ze we wszystkim jej bedzie ładnie:tak:
 
irtasia ja tez mam takie skojarzenie... Moulin Rouge :tak::-D
Jaknie od jednej, to może od drugiej babci?
 
Mi szczerze się nie podoba nic a nic :-D Robert mi kazał ją opylić na allegro ale kto to kupi :sorry2: no a jak mi się o nią zapyta ....chyba musi troszkę w szafie poleżeć aż powiem była już za mała :sorry2:;-)
 
Mi szczerze się nie podoba nic a nic :-D Robert mi kazał ją opylić na allegro ale kto to kupi :sorry2: no a jak mi się o nią zapyta ....chyba musi troszkę w szafie poleżeć aż powiem była już za mała :sorry2:;-)
Zrob malej w niej fotke zeby nigdy nikt niepowiedzial ze jej w to nieubralas a zdjecie dolozysz Emilce na 18:tak::-);-) i powiesz jej ze to byl prezent od kuzynki
 
reklama
Gosia, jak będziesz jechała w odwiedziny do kuzynki, to ubierz małą w sukienkę raz jedyny, a potem ją opyl na Allegro :tak:
Może ktoś się skusi jak nie wystawisz zbyt dużej kwoty :-D
 
Do góry