reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

No właśnie mnie od kilku dni tez cos pobolewa z lewej strony i kłuje jakby w środku 🤔 zaczynam się zadręczać...a wizyta dopiero za tydzień 😔 ide już wtedy na L4... może trochę zwolnię tempo i będzie lepiej 🙂 całe szczęście dzidziuś już puka od środka 😉 szczególnie późnym wieczorem, wiec chyba szykuje mi się jakis „nocny Marek” 🤪
Moj tez o 23 się rozkręca :)
Podrzucisz jeszcze raz ten link? Bo ja poklikalam ale nie mam żadnej odpowiedzi i nie wiem czy coś nie pyklo, czy nie zaakceptowałas mnie jeszcze czy znów tematy IT mnie przerosły 😂

Zjadłam właśnie 3 gołąbki i tak mi dobrze...
essuuuuuu gołąbki - ale mi apetyt robicie :)
 
reklama
Dla mnie bezpiecznie będzie jak wyjdę ze szpitala z żywym i zdrowym dzieckiem.
Póki co to panikuje o wszystko, ty mnie ciągnie, u macica się już stawia, tu spojenie łonowe się zaczyna rozchodzić a to za szybko i boli :(
to prawda u mnie tez od kilku dni tak jakby się napisał brzuch i ciągnie. Ale to mam tylko nadzieje ze tak ma być i rośnie. Właśnie przed ok. 3 tyg temu tak miałam ze zaczął bolec i nagle patrzę za dwa dni a ja mam brzuch 🤗 później za półtora tygodnia to samo i tym samych teraz brzuch już duży 🤗 tak ze oby to było rośnięcie. Jak się położę to wszystko mija wiec chyba ok
 
to prawda u mnie tez od kilku dni tak jakby się napisał brzuch i ciągnie. Ale to mam tylko nadzieje ze tak ma być i rośnie. Właśnie przed ok. 3 tyg temu tak miałam ze zaczął bolec i nagle patrzę za dwa dni a ja mam brzuch 🤗 później za półtora tygodnia to samo i tym samych teraz brzuch już duży 🤗 tak ze oby to było rośnięcie. Jak się położę to wszystko mija wiec chyba ok
aaaa no mi juz się nie wydaje, ze to jelita :) brzuch juz rośnie.
Paradoks ciązowey - w pierwszej nie mogłam się doczekać kiedy będę mogła nosic spodnie ciązowe, a teraz chciałabym jak najdłuzej chodzić w normalnych.
Ale najlepiej czuję się w leginsach ciązowych, nic nie uciska mnie wtedy :)
 
to prawda u mnie tez od kilku dni tak jakby się napisał brzuch i ciągnie. Ale to mam tylko nadzieje ze tak ma być i rośnie. Właśnie przed ok. 3 tyg temu tak miałam ze zaczął bolec i nagle patrzę za dwa dni a ja mam brzuch 🤗 później za półtora tygodnia to samo i tym samych teraz brzuch już duży 🤗 tak ze oby to było rośnięcie. Jak się położę to wszystko mija wiec chyba ok
Mój mąż mi wczoraj powiedział że w tamtym tygodniu jeszcze nie miałam brzucha ciążowego a teraz już mnie wydeło. I mówi że niedługo znowu płaski pępek będę miała😂
 
Dokladnie, głowa do góry :) zobaczysz, że tak szybko zleci, że zaraz będziemy relacjonować swoje porody :)) ja się stresują wizytą za tydzień bo nie miałam jeszcze mierzonej szyjki (a to już prawie 18 tydzień) a ostatnio często coś mnie kłuje
Tez nie miałam. 🤔 I wizyta za tydzień. Chyba, ze coś sie wydarzy to wcześniej
 
A w którym tygodniu będziecie na połówkowych? Ja zapisałam się na 9 grudnia wtedy będzie 20+6 i nie wiem czy nie za późno?
idealnie będziesz. Ja byłam 20+1 tak mi lekarza wyznaczył ze po 20 mam być. Niby jest od 18 do 22 ale rekomendowane jest w 20 tyg. Mamaginekolog tez pisze i badaniach połówkowych i podaje taki termin
 
reklama
Noo mi szkoda tylko tych mlich dziewczyn, co wcale sie nie odzywają a dobry kontakt z nimi złapałam na początku..
Ale cóż 🤷‍♀️😁
tez prawda ze jednak w większej grupie to i ciekawiej się wymienia poglądy. W sumie dziewczyny pisały ze ewentualnie będzie można dołączyć do nich, ale teraz pewnie już i one maja swoje tematy to temat naszego dołączenia poszedł w niepamięć 🤷🏼‍♀️
 
Do góry