reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Haha, a masz juz okres? Mi jeszcze nie wrocil. Zreguly wracal 9 msc po porodzie.
A jaką metode celowania planujesz :p ?
A jak tam Twoj Królewicz?
Mój ma 5.5 msc, wazy 9.5 kg i nosi ciuszki 80. Trafil mi się duży egzemplarz :p
Mi chyba też nie 🤷‍♀️ Napisałam "chyba" bo miałam 2 dni plamienia i nie mam pojęcia dlaczego bo zawsze ok.6 miesięcy po porodzie wracał.
Metodę hmm po tej ciąży zdecydowanie mi się córki "odechciało" , przez to całe gadanie i współczucie z okazji trzeciego Synka jakoś na przekór całemu światu "wolałabym" 4 Syna :D
Tak naprawdę to tyle chorób i zła dookoła że marzę tylko o zdrowym dziecku, które damy radę wychować :) Przyjmę co los da ale raczej celowo starać się w ogóle nie będziemy, trzymam się tej wpadki hahaha tylko tak.bardzo boję się porodu, że nie wiem czy nie stchórzę w ostatniej chwili.. Nie wiem jak to przeskoczyć ale przecież urodzić trzeba a cc chyba też mi się nie widzi, jak pomyślę o tym jak o operacji.. Gwarancji nie mam, że nie będzie źle a póki co mam 2 horrorstory do 1 lajtowego porodu :)
Wy już jestescie pewni, że startujecie po Czwarte?
Nasz Królewicz też konkretnych rozmiarów mimo, że planowo miał być maluni taki jak najdłużej :D
Kilka dni przed ukończeniem 2 miesięcy ważył 6500g a ciuszki nosi na r.68 i powoli 74, tylko kombinezon na 80 haha
 
reklama
Moj mega podobnie rownie duży. Tak samo ciuszki 80 :D
Mi chyba też nie 🤷‍♀️ Napisałam "chyba" bo miałam 2 dni plamienia i nie mam pojęcia dlaczego bo zawsze ok.6 miesięcy po porodzie wracał.
Metodę hmm po tej ciąży zdecydowanie mi się córki "odechciało" , przez to całe gadanie i współczucie z okazji trzeciego Synka jakoś na przekór całemu światu "wolałabym" 4 Syna :D
Tak naprawdę to tyle chorób i zła dookoła że marzę tylko o zdrowym dziecku, które damy radę wychować :) Przyjmę co los da ale raczej celowo starać się w ogóle nie będziemy, trzymam się tej wpadki hahaha tylko tak.bardzo boję się porodu, że nie wiem czy nie stchórzę w ostatniej chwili.. Nie wiem jak to przeskoczyć ale przecież urodzić trzeba a cc chyba też mi się nie widzi, jak pomyślę o tym jak o operacji.. Gwarancji nie mam, że nie będzie źle a póki co mam 2 horrorstory do 1 lajtowego porodu :)
Wy już jestescie pewni, że startujecie po Czwarte?
Nasz Królewicz też konkretnych rozmiarów mimo, że planowo miał być maluni taki jak najdłużej :D
Kilka dni przed ukończeniem 2 miesięcy ważył 6500g a ciuszki nosi na r.68 i powoli 74, tylko kombinezon na 80 haha
No to tez waga pokaźna 😊 rosną te dzieci jak szalone, mój za chwile pół roku 😱 niby kiedy jak przed chwilą przecież urodziłam.
Co do czwartego bobo to nie wiem, kompletnie nie wiem. Ostatnio zadałam córce pytanie, co jak mama z tatą zdecyduje się na jeszcze jednego dzidziusia i będzie chłopczyk. Ona myśli myśli i mówi : "to nic" 😄 także może by nawet nie było lamentu i rozpaczy 😂 naprawdę nie wiem, w głębi serca nawet bym chciała, ale nie wiem czy jestem na tyle odważna😂 napewno widzę że młody dopełnił naszą rodzinę, bez niego to naprawdę bylo tak niekompletnie, nie pamietam już zresztą jak to było bez niego 😊 czasem myślę jakby nasza rodzina wygaldała jeszcze z jednym szkrabem. Myślę że też byłoby pieknie. Zobacze co przyniesie nam czas i los 🤩
U mnie porody naszczęscie bez komplikacji. Ostatni poród to w ogóle chyba najlepszy, tzn wiaodmo ze boli nim dostanie się znieczulenie. Ale klocek ok 4300g urodzony spokojnie, bez pęknięcia i bez nacięcia. Jakiś ten poród był wyjątkowy, położna nie mówiła kiedy przeć, kiedy nie, powiedziała że sama to wyczuje i tak było, jakoś wiedziałam. Ten poród byl naprawde piękny, taki spokojny. Poprzednie też były w sumie ok :p
 
Bardziej niedoczynność tarczycy przy niej ciężko zajść ale wielu dziewczynom z tsh nawet 4 udaje się zajść wciaze czytalam jednak ostatnio że wysokie tsh ma wpływ na zahamowanie rozwoju istoty szarej u dzieciatka
Ty nie masz wysokiego tsh jednak coś jest na rzeczy bo t3 i t4 jeżeli idziesz do gina to najlepiej takiego który jest też endokrynologiem często sami ginekolodzy bagatelizują to i każą tylko tsh robić a w twoim przypadku jest ok

Ja wtedy brałam suple i pilnowałam pH ale nie tak restrykcyjnie mąż wtedy zdał się na los i brał tylko kilka suple bez badań hormonów i diety no i przytulanka były codziennie do owu i po owu
o kurcze, to duzo mimo wszystko robiliscie w kierunku dziewczynki
 
@Magic_87 przepraszam że zawraca głowę, wiem że nie jesteś specjalistą ale co myślisz o moich hormonach? Robiłam w 3dc tak jak polecalas. Wydaje mi się że wszystko jest ok
Screenshot_20201117-123837_Chrome.jpeg
Screenshot_20201117-123825_Chrome.jpeg
 
reklama
Do góry