reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

No ponoć jak dziecko się zagnieździ w przegrodzie to leci. Ogólnie loteria.
Jeszcze mi hormony odpowiedzialne za owulacje wyszły odchylenia jakieś 🙈 aż paniki narobiłam bo to już z szósta rzecz chyba po mojej stronie wyszła czemu nam się nie udaje 🙄 teraz nawet drobne rzeczy mnie już stresują, bo niechce nic więcej już słyszeć.
Ty zaraz rodzisz, a ja dalej liczę na cud 🙏
Z pozytywnych rzeczy to nakupiłam suplementów wspierających owulacje i od razu pęcherzyki szybciej zaczęły rosnąć 😅Bo wcześniej to gin mówiła, że za wolno.

Kurcze nie fajnie z tą arytmią. A myslałaś, żeby podjechać jednak dziś na IP? Z powodu tego czopa?
Pisz nam w nocy jakbyś zaczęła rodzic 🙈 ale oby nie. Już malutko zostało do porodu to dacie radę 😘💪
Chciałabyś naturalnie robić?
Jak rodzic to tylko naturalnie. Bardzo sie boje cc 😅 podobno ze po odpadnieciu czopa mozna chodzic jeszcze kilka tygodni. Mnie zaczelo bolec podbrzusze ale w sumie nic wiecej sie nie dzieje, skurcze sa dalej takie jakie mam juz od wielu tygodni wiec w sumie raczej nie ma co sie stresowac. Co bedzie to bedzie. Jak sie cos bedzie dziac to napewno sie pochwale 😁
 
reklama
Jak rodzic to tylko naturalnie. Bardzo sie boje cc 😅 podobno ze po odpadnieciu czopa mozna chodzic jeszcze kilka tygodni. Mnie zaczelo bolec podbrzusze ale w sumie nic wiecej sie nie dzieje, skurcze sa dalej takie jakie mam juz od wielu tygodni wiec w sumie raczej nie ma co sie stresowac. Co bedzie to bedzie. Jak sie cos bedzie dziac to napewno sie pochwale 😁
Też bym wolała naturalnie ;)
Oki to jak tak czujesz to będzie dobrze 😁
Jasne, będziemy czekać z niecierpliwością na pierwsze ananasowe dziecko 🙏😍

Jak u Was teraz wygląda poród? Jakieś ograniczenia czy wszystko tak jak było? Będziesz rodzic z narzeczonym czy nie chcecie ? ;)
 
Też bym wolała naturalnie ;)
Oki to jak tak czujesz to będzie dobrze 😁
Jasne, będziemy czekać z niecierpliwością na pierwsze ananasowe dziecko 🙏😍

Jak u Was teraz wygląda poród? Jakieś ograniczenia czy wszystko tak jak było? Będziesz rodzic z narzeczonym czy nie chcecie ? ;)
Chcemy rodzic razem. Generalnie jest tak ze jak przyjezdzam do porodu to robia mi od razu test na covid, na wynik czeka sie godzine i jesli negatywny to mój może byc ze mną z tym że tylko przy ostatniej fazie porodu takze troche slabo bo faza parcia to przeciez nic w porownaniu do calego procesu...no a jak pozytywny wymaz na covida to rodze sama a potem izolatka z malenstwem. Odwiedzin tez nie ma wiec tyle z emoglby malego zobaczyc chwilke po porodzie i potem dopiero jak nas bedzie odbierac ze szpitala.
 
Dziewczyny ogórki zajadacie? W sensie kiszonki sprzyjają zagnieżdzeniu? Zupy serwujecie podczas starań w czasie okołoowulacyjnym[emoji848][emoji848] Zaczęłam jeść ananasa. Muszę dokupić morele i ananaska świeżego[emoji16][emoji1]
Ananasa to jedz calyczas. Ja tak przynajmniej jadlam [emoji23] i dozuc morele suszone.
 
Dziewczyny ogórki zajadacie? W sensie kiszonki sprzyjają zagnieżdzeniu? Zupy serwujecie podczas starań w czasie okołoowulacyjnym[emoji848][emoji848] Zaczęłam jeść ananasa. Muszę dokupić morele i ananaska świeżego[emoji16][emoji1]
Ja jadlam suszone morele i ananasa ale slyszalam ze ogorki kiszone tez sa dobre. Aczkolwiek mysle ze to sa lekkie wspomagacze a bedzie co bedzie. Wiqdomo witaminy są dobre. Kiszonki super zapobiegają infekcją wiec je warto jesc zawsze 😁
 
Oj Kochana dobrze że się diagnozujesz i wyszło coś co może być przyczyną, aczkolwiek jak każdy lekarz mówi że nie ma ludzi już zdrowych w tych czasach są tylko niezdiagnozowani.
Koniec roku tuż tuż, więc nowy rok dla Was ba pewno będzie mocny pod względem starań.
Właśnie koleżankę lekarz wziął teraz na drożności jajowodów i też wyszły jej jakieś polipki małe, które na zwykłym USG nawet nie były widoczne, A mógłbyć przyczyną tego wszystkiego.
Czasem warto zerknąć właśnie do środka.

Chociaż mam nadzieję, i mocno Wam kibicuje, że napiszesz nam radosną nowinę w niedługim czasie [emoji173]

Bierz suplementy, jak sama zauważyłaś efekty po nich od razu są, po owu ananasek i morelki i będzie dobrze [emoji173]
Który masz teraz dc?
Kiedy masz jakiś monitoring? [emoji3526]
Super, że taki lekarz ma plan

@Blaankaa podziwiam, że masz siły na to wszystko [emoji7] Twój mąż tak ładnie Cie nazwał.Bardzo mi się podoba ta nazwa [emoji28]
U mnie był ananas i morelki [emoji3056]
Dziewczyny ogórki zajadacie? W sensie kiszonki sprzyjają zagnieżdzeniu? Zupy serwujecie podczas starań w czasie okołoowulacyjnym[emoji848][emoji848] Zaczęłam jeść ananasa. Muszę dokupić morele i ananaska świeżego[emoji16][emoji1]
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Napisałam w końcu do adminki w sprawie wątku zamkniętego.
Zgłaszam poniższą listę osób. Jak kogoś pominęłam, albo się udzielał, a chwilowo zniknął to proszę o kontakt - dopiszemy ;)

Musimy podać dwóch moderatorów wątku. Ja mogę w sumie być jednym ☺ a kto ma ochotę być drugim?

@Blaankaa
@Carry88
@Arielda
@Piernik98
@aga.i.nieszka
@MamaBuni
@Megana_89
Ja odpadam na administratora, za wazna funkcja 😂 a tak serio to lada chwila rodze i nie wiem czy czasu bede tyle miec zeby codziennie zagladac 😅
 
reklama
Do góry