reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mi chiński kalendarz się sprawdził z chłopakami ja teraz sprawdzałam wg własnego wieku i chińskiego bo u nich jak dziecko się rodzi to ma już 9 miesięcy do tego co ileś lat mają rok przestępny więc z reguły jest się rok starszym lub 1,5 roku
 
reklama
Mi chiński się nie sprawdził ani razu😅 z chłopcami wychodziła dziewczynka, a teraz wychodzi chłopiec 😅 oby i tym razem wyszło odwrotnie 😉 co do objawów, to ja czuję się okropnie, ciągłe mdłości i wymioty przynajmniej raz dziennie, to moja najgorsza ciąża jeśli chodzi o objawy ciążowe 🤮
Ja skolei najłagodniej przechodzę teraz ustąpiły mi nawet mdłości które i tak miałam z rana lub popołudniu. Jedynie co to strasznie wypadają mi włosy 🙊 chyba wylysieje do porodu 😂 z chłopakami miałam takie piękne i gęste włosy w ogóle się nie przetłuszczały. Jedyny plus tego to że często nóg nie muszę golić
 
Ja skolei najłagodniej przechodzę teraz ustąpiły mi nawet mdłości które i tak miałam z rana lub popołudniu. Jedynie co to strasznie wypadają mi włosy 🙊 chyba wylysieje do porodu 😂 z chłopakami miałam takie piękne i gęste włosy w ogóle się nie przetłuszczały. Jedyny plus tego to że często nóg nie muszę golić
Mi też teraz strasznie się przetłuszczają włosy i skóra pozostawia wiele do życzenia, jakieś krostki, przesuszona bardzo..... ech, mam nadzieję, że w nagrodę będzie córcia 😉
 
Faktycznie mi też wychodzi wg tego kalendarza że synek miał być synkiem. Teraz bardzo bym chciała mieć córeczkę i jak patrzę na ten kalendarza to jeśli zejdę w ciążę między listopadem a styczniem to będzie chłopiec a później już tylko w grę wchodzą dziewczynki więc chyba muszę poczekać jeszcze [emoji1787]
Ale ten z Babyboom musicie w tabelce potwierdzić bo czasami jest napisane jedno a co innego wychodzi w tabelce :)
 
Czesc dziewczyny. Gin wyslal mnie na badanie glukozy bo miałam 101na czczo, wiec miałam zbadać na czczo po godz od wypicia75g glukozy i po 2godz takie mam wyniki. Co o nich myślicie? Wszystko podwyższone ale czy to juz cukrzyca?

Tak to cukrzyca ciążowa. Nie martw się, wiele kobiet jest w stanie to uregulować dietą i wszystko jest ok. A przypomnij mi który masz TC ?

Dwa + trzy jak synek ? Dużo trudniej jest ogarnąć już 3 muszkieterów ? Czy z czasem jest łatwiej ? 😀 Ja ciągle nie mogę sobie tego wyobrazić, a wkrótce starania o trzecie. 😀
 
Ostatnia edycja:
Tak to cukrzyca ciążowa. Nie martw się, wiele kobiet jest w stanie to uregulować dietą i wszystko jest ok. A przypomnij mi który masz TC ?

Dwa + trzy jak synek ? Dużo trudniej jest ogarnąć już 3 muszkieterów ? Czy z czasem jest łatwiej ? 😀 Ja ciągle nie mogę sobie tego wyobrazić, a wkrótce starania o trzecie. 😀
Hmmm Czy trudniej? Nie. Początki dość głośne , wiadomo ale to jak przy Pierwszym czy Drugim ;) Teraz jest nawet łatwiej bo najstarszy Syn mi bardzo pomaga :) Na pewno nie jest ciężko ze względu na ilość dzieci ;) Choć Średni wolałby więcej Mamy dla siebie a najmłodszy naprawdę wymagający egzemplarz się trafił ;)
Trójka po Dwójce to nic wielkiego haha :D Gdzieś jeszvze o Czwartym myślę więc naprawdę nie może być źle :) Jedynie na co narzekam przy trójce to brak miejsca w aucie i łóżku hahahaha
Powodzenia!!!
 
Hej Dziewczyny.
wieki tu nie zaglądałam.

Ale fajnie się to czyta. Ostatnio się zastanawiałam co u Ciebie. 😉
Kurcze trzeci dopiero pokazuje na co go stać? Nie strasz 😂 mi wszyscy mówią zebym teraz zobaczyła w końcu jak to mieć noworodka/ niemowlaka. Bo moi synowie tak spali od urodzenia ze każdy zazdrościł 😏 nie wiem co to nieprzespane noce.

za wszystkie starające się trzymam mocno kciuki!
Co u Was? I jeszcze płcią się tutaj nie chwaliłaś ;) Sama poszperałam! Gratuluję :D
 
PragneSyna ty chyba masz niedługo prenatalne pochwal się później fotka będziemy zgadywać 😋
Ja jutro zaczynam13 tydz. Az nie chce mi sie wierzyć kiedy to przeleciało. Oby cała ciąża tak szybko mijała. Jutro jade na badanie bo centrum krwiodactwa i krwiolecznictwa bo mam przeciwciala obecne w grupie krwi. Bardzo sie boje co tam wyjdzie😥 o prenatalnych poki co lekarz nie wspominał
 
reklama
Co u Was? I jeszcze płcią się tutaj nie chwaliłaś ;) Sama poszperałam! Gratuluję :D
Dziękuję, wszystko dobrze. Leci 26 tydz.
no tak, będę miała jak Ty - trzech muszkieterów 😂 mały bardzo spokojny. Pierwszy syn tez delikatnie dawał o sobie znać co powodowało ze nie raz mnie niezle wystraszył, drugi za to nadrobił. A trzeci najspokojniejszy. Może tez to sie przełoży na charakter jak u starszych.
A co u Ciebie? Jak najmłodszy?
 
Do góry