reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

no łatwe to nie było, jak sobie teraz przypomnę to droga przez mękę...czasami to 2 h dawalam, ona pluła, a ja jej dawałam, albo jak przy piersi byla to podstawiałam, żeby jej się dobzre kojarzyl :) ale wierzę, zę to nie jest metoda na każde dziecko, ja po prostu szukałam do skutku na nią jakiejś metody, na szczęście mi się w miarę poszczęściło

ja próbuje jej tez czasem dać ale ona jest cwana. Próbowałam Np w nocy jak przez sen chciała wkładać kciuka to od razu wyczuła smoczek i się obudziła, wiec tej metody już nie próbuje 😂
 
reklama
Dziewczyny jakie macie nawilżacze powietrza? Możecie coś polecić?
Ja mam z bricomarche kupiony w tamtym roku i fajnie działa dość mocno para leci (na najwyższym) 22FF5644-CB74-4BE2-AC93-9069548CBEAA.png
Rodzice maja z Allegro taki i podobnie działa
B27C2D91-2102-4008-BCB4-A8BDA48E2864.png
 
jakiej firmy macie przewijaki, chcę kupić drugi, a z sensillo jestem niezadowolona i chcę coś alternatywnego

dlaczego jesteś niezadowolona ?

ja mam taki z ceba baby D1A3F3F4-49F4-4945-A586-AD835A750FE5.png
Mam miekki bez tej deski pod spodem bo mam go na komodzie i nie potrzebuje tego usztywnienia, ale jest tez wersja usztywniona. Jest bardzo fajny mięciutki na bokach
 
Tak na marginesie, korzystacie z karuzeli na łóżeczko? Polećcie coś, za dnia by się przydało do zabawy, na macie lubi smyrac te wiszące zabawki, chciałam cos sprytnego do lozeczka też zaczepić.
Troche mnie nie było. Mam karuzele chicco. Nie jest kontrastowa ale mloda ja uwielbia. Tylko... ona nie usypia wręcz przeciwnie 😁
 
reklama
Do góry