reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja mam bardzo sucha skore ogolnie , dodatkowo lecze egzeme.. wyszlo po tych wszystkich plynach do dezynfekcji i teraz juz nawet plyn do mycia naczyn mnie uczula.. 😐 A co do wlosow wlasnie jakos wyjatkowo sa ladne i nie wypadaja mam dlugie do pasa wiec wiadomo zawsze gdzies ten czarny klak wyleci ale jakos mniej. A mam pytanie co do farbowania.. jak to jest? ja mam ciemne z natury ale od lat farbuje na czarno i jak to teraz bedzie?
Ja farbuje normalnie,nie wiem czy tylko rozjaśniaczy nie wolno
 
Ja mam bardzo sucha skore ogolnie , dodatkowo lecze egzeme.. wyszlo po tych wszystkich plynach do dezynfekcji i teraz juz nawet plyn do mycia naczyn mnie uczula.. 😐 A co do wlosow wlasnie jakos wyjatkowo sa ladne i nie wypadaja mam dlugie do pasa wiec wiadomo zawsze gdzies ten czarny klak wyleci ale jakos mniej. A mam pytanie co do farbowania.. jak to jest? ja mam ciemne z natury ale od lat farbuje na czarno i jak to teraz bedzie?
Ja ogólnie farbuje henna, ale odrosty czasami zwykłą ciemną farbą no i też teraz nie wiem, czy farbowac czy nie🤷‍♀️
 
reklama
Do góry