reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

Madziulkaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2020
Postów
340
Witam wszystkie dziewczyny . Nie wchodzilam tu już długo ,ponieważ miałam dosyc i byłam zrezygnowana . 8 miesiący starań i nic ,ostatnie miesiące już zaczynałam chyba sobie wkręcać obiawy , jednak żadnej ciąży nie było . Poszłam do ginekologa , zrobiłam badania , dzień po owulacji powiedział ze owulacja była ,ze z jajnikami itp wszysyko Ok ,dał mi leki dopochwowe dwa opakowania , ponieważ mam częste zapalenie pęcherza , powiedział ze jeśli po tych lekach nic się nie uda ,a z reszta badan będzie Ok (Wyniki jutro ) to sprawdzamy drożność Jajników .Ok ,do rzeczy . Cały miesiąc brałam te tabletki, piłam zioła ojca Sroki , Cykle mam 26,28,29 dniowe 15 dnia cyklu miałam owulacje która czułam dokładnie ,w 15 dniu po owulacji czułam sie jak na okres Troszkę pobolewal brzuch ,Dostałam plamienia To tylko brazowy śluz , później trochę krwi i tak 4 dni zero uczucia ze mam okres, zero objawów ze to miesiączka przyszła , tylko ten brązowy śluz, w tym śluz jak białko jaja zabarwiony krwią , później nic i znów trochę śluzu brązowego( zawsze drugi dzień okresu mam skrzepy i nie nadążam z podpaskami a tu nic trochę brązowego albo sucho , w 16 dniu po owulacji czyli (31 dniu cyklu )zrobiłam test ,Wyszedł negatywny.dzisiaj 34 dzień cyklu już nic nie mam ani plamienia ani krwi. Mam mdłości , ból odcinka lędźwiowego , na salami dzisiaj mnie aż podbiło ogólnie zbiera mnie na wymioty , brzuch boli jak na okres ale chwilami ... czy myślicie ze to może być ciąża? Ale raczej już 16 dni po owulacji test by wykazał? Przepraszam za chaotyczne pisanie, może któraś z was tak miała ? Czekam z niecierpliwością na każda odpowiedz 😘chodzi głównie ze nie miałam normalnego okresu tylko plamienia .
 
reklama
Mam podobnie, okres powinien być już 3 dni temu a ja nadal nic, tylko przezroczysty śluz.. brzuch pobolewał dwa dni jak na okres.. myślałam, że będzie a tu nic.. test robiłam i negatyw..
 
Mam podobnie, okres powinien być już 3 dni temu a ja nadal nic, tylko przezroczysty śluz.. brzuch pobolewał dwa dni jak na okres.. myślałam, że będzie a tu nic.. test robiłam i negatyw..
No ja właśnie powinnam dostać okres 19.11 a leciało najpierw trochę krwi później już tylko brazowy śluz i na koniec śluz jak płodny z domieszka krwi , trwało to 4 dni Już w 4 to ledwo coś tam było ,nie wiem co myśleć , bo zawsze moja miesiączka trwa 4/5 dni mam mega bolesne napięcie i czuje jak mnie zalewa , do tego skrzepy . Teraz nic jakbym miesiączki nie miała Tylko takie pobolewanie w podbrzuszu , No i mdłości, tylko czy to możliwe ze tak późno plamienie? Implantacyjne u mnie ? A robiłaś test ?
 
Widze ze robiłaś test , No właśnie czy nie za wcześnie ...
Ciężko mi stwierdzić bo mam nieregularny okres (wrzesień- 24 dc, październik-29 dc) dziś mam 28 dc. W dodatku biorę duphaston.. No ale od ostatniej tabletki minęły 4 dni i dalej nic.. Test bialutki.. no wydawało mi się że już coś powinien wykazać jeśli by coś było, nie nastawiam się 😖
 
reklama
No ja właśnie powinnam dostać okres 19.11 a leciało najpierw trochę krwi później już tylko brazowy śluz i na koniec śluz jak płodny z domieszka krwi , trwało to 4 dni Już w 4 to ledwo coś tam było ,nie wiem co myśleć , bo zawsze moja miesiączka trwa 4/5 dni mam mega bolesne napięcie i czuje jak mnie zalewa , do tego skrzepy . Teraz nic jakbym miesiączki nie miała Tylko takie pobolewanie w podbrzuszu , No i mdłości, tylko czy to możliwe ze tak późno plamienie? Implantacyjne u mnie ? A robiłaś test ?
Też mam uczucie pełności w żołądku.. I też przezroczysty śluz.. A okres to samo.. 2 pierwsze dni to walka o życie 😂
 
Do góry