reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Wątek prywatny super. Ale mnie raczej nie dodajcie. Nie wiem co z moją ciąża będzie, choć fasolka walczy. No i termin z usg to 1.07 a ja będę mieć cesarke 2 tygodnie wcześniej, więc na bank czerwcowe. Tylko wątek tam kuleje. Tu zdecydowanie jesteście bardziej aktywne 😁
Myślę, że dalej jesteś nasza :D bo termin lipcowe heh.

Żeby zrobić wątek prywatny chyba trzeba napisać do administracji.
 
reklama
Hej , wiecie co ja nigdzie tu nie widzę opcji żeby zrobić temat prywatny, może nowy trzeba założyć i wtedy coś się wybiera...? Jeszcze popatrzę na kompie bo w tel też inaczej.

Ja dziś wizytę o 16...
Aby zrobic watek prywatny musisz napisać do aniaslu i podać nicki osób, ktore maja bym tam dodane. Pozniej ona chyba go tworzy i daje Tobie link, zebys przeslala tym osobom - jakos tak ;)
 
Tam maja tez prywatny wiec moze dlatego ;)
No to się nie załapałam. Ale nie wiedziałam co z ciąża. Najpierw miałam podejrzenie pozamacicznej. Potem krwawienia. W końcu dwa krwotoki. Więc nie chciałam się udzielać bardzo w wątku ciężarnych, bo nie czułam się w ciąży 😭 i jakoś bałam się zostawić staraczki od których dużo wsparcia dostałam. Już jestem według OM w 11 tyg. Według usg już 10. Jakoś zaczynam pewniej się czuć. Fasolka walczy. ❤️
 
Cześć, chciałabym się przywitać z Wami. Jestem obecnie w 8 t 6 dniu. Wg kalkulatorów w Internecie termin na 7.07. Widziałam już zarodek z bijącym sercem. Prenatalne mam 29.12. I pewnie dopiero wtedy zacznę się cieszyć. Popieram zamknięty wątek, wtedy łatwiej będzie pisać więcej o sobie.
 
U mnie według usg to dokładnie 9t4d polecam tę aplikację. Chyba preglife się nazywa
Screenshot_20201130_115743_com.hp.pregnancy.lite.jpg
 
Hej Dziewczyny :) podczytuje Was od samego początku. Czytałam wątek majowy, czerwcowy, aż w końcu udało się trafić w lipiec. Obecnie jestem w 8+2, na wizycie 2 tygodnie temu było już serduszko :) czytam Was i trochę się martwię, że jak założycie prywatny wątek, to stracę dostęp do Waszej ogromnej wiedzy. A jestem właśnie jedną z tych, która (jak to napisała jedna z Was - czyta Was jak dobrą książkę) niż się udziela. Czy tu na głównym wątku będzie się coś działo czy ewentualnie po badaniach prenatalnych będzie można dołączyć do Waszej zamkniętej grupy?
 
Wątek prywatny super. Ale mnie raczej nie dodajcie. Nie wiem co z moją ciąża będzie, choć fasolka walczy. No i termin z usg to 1.07 a ja będę mieć cesarke 2 tygodnie wcześniej, więc na bank czerwcowe. Tylko wątek tam kuleje. Tu zdecydowanie jesteście bardziej aktywne 😁
Zostań z nami w takim razie, w końcu i tak jesteś "lipcowa"
 
Cześć, chciałabym się przywitać z Wami. Jestem obecnie w 8 t 6 dniu. Wg kalkulatorów w Internecie termin na 7.07. Widziałam już zarodek z bijącym sercem. Prenatalne mam 29.12. I pewnie dopiero wtedy zacznę się cieszyć. Popieram zamknięty wątek, wtedy łatwiej będzie pisać więcej o sobie.
Witaj!
U mnie według usg to dokładnie 9t4d polecam tę aplikację. Chyba preglife się nazywa Zobacz załącznik 1208268
Też ją posiadam :) jest bardzi fajna i przejrzysta ! Ma Też fajne filmy.
Hej Dziewczyny :) podczytuje Was od samego początku. Czytałam wątek majowy, czerwcowy, aż w końcu udało się trafić w lipiec. Obecnie jestem w 8+2, na wizycie 2 tygodnie temu było już serduszko :) czytam Was i trochę się martwię, że jak założycie prywatny wątek, to stracę dostęp do Waszej ogromnej wiedzy. A jestem właśnie jedną z tych, która (jak to napisała jedna z Was - czyta Was jak dobrą książkę) niż się udziela. Czy tu na głównym wątku będzie się coś działo czy ewentualnie po badaniach prenatalnych będzie można dołączyć do Waszej zamkniętej grupy?
Tak, właśnie o to chodzi by dziewczyny które się mniej odzywają albo np jeszcze nie odzywają wcale a beda sie czuły pewniej po prenatalnych, miały możliwość otrzymania zaproszenia później :)
 
reklama
Witaj!

Też ją posiadam :) jest bardzi fajna i przejrzysta ! Ma Też fajne filmy.

Tak, właśnie o to chodzi by dziewczyny które się mniej odzywają albo np jeszcze nie odzywają wcale a beda sie czuły pewniej po prenatalnych, miały możliwość otrzymania zaproszenia później :)
W takim razie czekam spokojnie do badań, póki co będę Was codziennie podczytywać ;) choć czasem ciężko nadrobić :p
 
Do góry