reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży

Laura260294

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Grudzień 2020
Postów
16
Witam jestem mamą 2 dzieci 9 i 3 latka teraz myślę że mogę znów być w ciąży. Okres miałam 21 listopada trwał do 26 listopada od 28 listopada miałam dni płodne i cały czas kochałam się bez zabezpieczenia mąż kończył we mnie robiłam dwa testy i wyszła jedna kreska ale nie wiem czy nie zrobiłam testów za wcześnie bo robiłam je w tamtym tygodniu. Mam ból piersi już od kilku dni że są nabrzmiałe nawet mąż zobaczył że są troszkę większe i bolą i kuje mnie brzuch na dole od 3 dni. Miesiączkę powinnam dostać 17 grudnia ale wariuje i myślę czy mogę być w ciąży bo każda ciąża jest inna. Nie mam żadnych mdłości ogólnie dobrze się czuje. Powiedzcie mi czy to ciąża ? I czy znów robić test czy poczekać do spodziewanej miesiączki ? Dodam że dziś leci ze mnie biały twarogowy śluz nie miałam tego dziś tak nagle się pojawił.
 
reklama
Witam jestem mamą 2 dzieci 9 i 3 latka teraz myślę że mogę znów być w ciąży. Okres miałam 21 listopada trwał do 26 listopada od 28 listopada miałam dni płodne i cały czas kochałam się bez zabezpieczenia mąż kończył we mnie robiłam dwa testy i wyszła jedna kreska ale nie wiem czy nie zrobiłam testów za wcześnie bo robiłam je w tamtym tygodniu. Mam ból piersi już od kilku dni że są nabrzmiałe nawet mąż zobaczył że są troszkę większe i bolą i kuje mnie brzuch na dole od 3 dni. Miesiączkę powinnam dostać 17 grudnia ale wariuje i myślę czy mogę być w ciąży bo każda ciąża jest inna. Nie mam żadnych mdłości ogólnie dobrze się czuje. Powiedzcie mi czy to ciąża ? I czy znów robić test czy poczekać do spodziewanej miesiączki ? Dodam że dziś leci ze mnie biały twarogowy śluz nie miałam tego dziś tak nagle się pojawił.
Poczekać do miesiączki zdecydowanie za wczesnie na testy po 2tyg nie wyjda
 
@K.A. To samo mi przyszło do głowy... Zupełny brak elementarnej wiedzy dlaczego testu nie robi się w połowie cyklu...
@Laura260294 Proponuję byś poszukała w necie informacji dotyczącej tego jak przebiega proces zapłodnienia i dlaczego test ciążowy wychodzi dopiero w dniu spodziewanej @. Jak będziesz miała z tym problem, to podeślę jakiegoś linka.

edit, Na szybko znalezione: Link do: Poczęcie dziecka
 
Do 26 mialas @ a id 28 owulacje?skąd wiesz ? Bylad na monitoringu ? Ilu dniowe masz cykle ? Na testy za wcześnie, jak i objawy ciąży
 
Jeśli 17grudnia mazz mieć miesiączkę to owulacje miałaś 3grudnia a nie 28listopada. Nawet jeśli jesteś w ciąży to nie ma opcji żeby ja testy wykryły.
 
Widzę, że autorka założyła 3 takie same tematy. My wrozkami nie jesteśmy, trzeba czekać do terminu miesiączki i zrobić test z moczu lub krwi (iść na bete).
 
reklama
Jeśli 17grudnia mazz mieć miesiączkę to owulacje miałaś 3grudnia a nie 28listopada. Nawet jeśli jesteś w ciąży to nie ma opcji żeby ja testy wykryły.
Napisałam o dniach płodnych że miałam od 28 a owulację miałam tak jak pani pisze 3 grudnia i w ten dzień też się kochałam z mężem i skończył we mnie dlatego pytam
 
Do góry