reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja mam wizytę jutro dopiero ale od razu powiem że nie będę tyle czekać. Dziś 28dc, czyli 4 tyg. Jeszcze niby max 2... strasznie się to dluzy.
O to daj znac co Ci lekarz powie. Tez bede cisnac o starania :p 3 mc/3cykle licza sie z cyklem 0 czyli tym w ktorym wykonywany byl zabieg ? :D bo jak tak to mi wlesnie mija 2 cykl a od 18 stycznia bedzie lecial trzeci i nie zamierzam juz czekac.
 
reklama
Mnie to czeka za tydzień. Dlaczego nieprzyjemne? Samo podawanie czy jakieś objawy niepożądane? Jaką masz dawkę że 4 H? 200 ml Intralipidu i 1000 ml soli fizjologicznej ?
Witam się sobotnio [emoji846]

Siedzę podłączona do kroplówki z intralipidu. Strasznie to nieprzyjemne [emoji17] Mam nadzieję że dziś pójdzie szybciej bo poprzednim razem trwało to prawie 4h.
 
Mnie to czeka za tydzień. Dlaczego nieprzyjemne? Samo podawanie czy jakieś objawy niepożądane? Jaką masz dawkę że 4 H? 200 ml Intralipidu i 1000 ml soli fizjologicznej ?
Szczerze powiem że nie wiem jaką mam dawkę 😉 Objawów niepożądanych nie mam. Samo podawanie było dla mnie nie przyjemne. Na początku poprosiłam pielęgniarkę żeby puściła to trochę szybciej ale ręka mnie bolała i długo nie wytrzymałam więc musiała zwolnić. Później jeszcze raz przyspieszyła i było już ok. Wczoraj trwało to 3h a 4h trwał pierwszy raz w zeszłym miesiącu i wtedy ta kroplówka bardzo powoli leciała a i tak mnie ręka bolała.
A to Twój pierwszy raz będzie ?
 
Czeka do końca @? Mój to by skomentował : dobry koń nawet w mule ciągnie [emoji87][emoji85][emoji23] chociaż z moim libido to mój raczej pogadać sobie może [emoji1]

Czekał, bo powiedziałam, że absolutnie nie. 😁 Nie chcę złapać jakiejś infekcji przed staraniami. Propozycje ręcznika pod pupę i opcji pod prysznicem codziennie słyszałam i oznaki niezadowolenia, że odmawiam. 🤦
 
Aha. No zobaczymy. Tak to będzie moja pierwsza dawka. Pierwsza dawka to mają być 2x100 ml Intralipid i 2x500 ml soli fizjologicznej. Czyli 4 butelki. Podawane osobno, bez mieszania. Ty ile miałaś butli? Może po tym dawkę rozgryziemy? [emoji854]
Szczerze powiem że nie wiem jaką mam dawkę [emoji6] Objawów niepożądanych nie mam. Samo podawanie było dla mnie nie przyjemne. Na początku poprosiłam pielęgniarkę żeby puściła to trochę szybciej ale ręka mnie bolała i długo nie wytrzymałam więc musiała zwolnić. Później jeszcze raz przyspieszyła i było już ok. Wczoraj trwało to 3h a 4h trwał pierwszy raz w zeszłym miesiącu i wtedy ta kroplówka bardzo powoli leciała a i tak mnie ręka bolała.
A to Twój pierwszy raz będzie ?
 
Aha. No zobaczymy. Tak to będzie moja pierwsza dawka. Pierwsza dawka to mają być 2x100 ml Intralipid i 2x500 ml soli fizjologicznej. Czyli 4 butelki. Podawane osobno, bez mieszania. Ty ile miałaś butli? Może po tym dawkę rozgryziemy? [emoji854]
Ja nie miałam butelek tylko worek.
Ile po owulacji lekarz zaleca Ci wlew ?
Daj znać jak będziesz po, ciekawa jestem czy tylko ja taka wrażliwa na to jestem 😉
 
reklama
Do góry