reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Trochę szkoda że oceniana jest ta aktywność bo tak jak wspominałyśmy tutaj nic się nie dzieje, więc ciężko być mocno aktywnym [emoji4]
Niestety tak jest ważna aktywność bo na forum zamkniętym głównie myślimy o naszym wspólnym dobru, tak by każda z nas czuła się bezpiecznie.
Tak jak wspomniałam wcześniej każdy może chcieć być dodanym do grupy zamkniętej i my moglibyśmy tak właśnie każdego dodawać bez zastanowienia tylko jaki ma sens wtedy ta grupa zamknięta? Ja wiem, że tu jest Was mniej , ale my też się tu udzielamy i widząc większą aktywność osób tu na grupie zgłaszamy te osoby które widać , że faktycznie są, dzielą się swoimi spostrzeżeniami, pytają i udzielają rad , oczywiście wszystko w kulturalny sposób. Uwierz mi, na tej grupie było sporo osób , z czego może 1/3 udzielała się a reszta to była widmo...i tak jak było wspomniane były też takie osoby które specjalnie zakładali konta by kontrolować co piszę ktoś kogo znają mimo , że jesteśmy tu anonimowi... i wykorzystywać to do własnych celów. Chcemy wzajemnie się chronić...
Dlatego trochę cierpliwości a my wspomnimy o was na grupie zamkniętej [emoji846]
Pozdrawiam cieplutko [emoji8]
 
reklama
Hej Mamuśki :D Mam termin porodu wyznaczony na 27.07 ale z kolejnym USG (które jak na razie mam co tydzień z różnych powodów) termin ulega przesunięciu na wcześniejszą datę. Aktualnie jestem w 11tc3d i dziś cały dzień jak tylko się położę mam rozpierający ból podbrzusza, bez plamienia. Co to może być? Dodam, że jest to moja pierwsza ciąża i jestem trochę zagubiona bo nie wiem czy te bóle są dobrą czy zła oznaką.
Ps. Jeśli jest możliwość to proszę o dołączenie do grupy prywatnej bo nie wszystkie szczegóły ciąży chce tu opisywać
Miałam taki sam ból od poczatku ciąży, jest to moja pierwsza więc byłam przestraszona. Pytałam na każdej wizycie czy to normalne i zawsze mnie uspokajano, że tak jest w pierwszych ciążach i u szczupłych osób. Na samym początku moja gin kazała przyjmować Asmag 3xdz i mnie to pomogło, biorę do dzisiaj, ale już tylko 1x dziennie. Obecnie 13+1 i czasem jak trochę się przeforsuje nadal przez chwilę czuję taki ból 🙂

A ja mam jeszcze pytanie odnośnie badań połówkowych. Znowu muszę się udać do lekarza z certyfikatem czy może mi to zrobić mój ginekolog prowadzący? I czy są tu mamy z konfliktem serologicznym?
 
Hej Mamuśki :D Mam termin porodu wyznaczony na 27.07 ale z kolejnym USG (które jak na razie mam co tydzień z różnych powodów) termin ulega przesunięciu na wcześniejszą datę. Aktualnie jestem w 11tc3d i dziś cały dzień jak tylko się położę mam rozpierający ból podbrzusza, bez plamienia. Co to może być? Dodam, że jest to moja pierwsza ciąża i jestem trochę zagubiona bo nie wiem czy te bóle są dobrą czy zła oznaką.
Ps. Jeśli jest możliwość to proszę o dołączenie do grupy prywatnej bo nie wszystkie szczegóły ciąży chce tu opisywać
Mogą to być też problemy żołądkowo-jelitowe...
Ja tak miałam często przed ciążą a teraz z racji tego, że wszystko w środku rośnie to dyskomfort jest większy...
Może zwrócić uwagę na to co jesz?
 
Miałam taki sam ból od poczatku ciąży, jest to moja pierwsza więc byłam przestraszona. Pytałam na każdej wizycie czy to normalne i zawsze mnie uspokajano, że tak jest w pierwszych ciążach i u szczupłych osób. Na samym początku moja gin kazała przyjmować Asmag 3xdz i mnie to pomogło, biorę do dzisiaj, ale już tylko 1x dziennie. Obecnie 13+1 i czasem jak trochę się przeforsuje nadal przez chwilę czuję taki ból 🙂

A ja mam jeszcze pytanie odnośnie badań połówkowych. Znowu muszę się udać do lekarza z certyfikatem czy może mi to zrobić mój ginekolog prowadzący? I czy są tu mamy z konfliktem serologicznym?
Wydaje mi się, że też musi być certyfikat bo połówkowe to znowu mierzenie i sprawdzanie czy wszystkie parametry są ok.
 
Wydaje mi się, że też musi być certyfikat bo połówkowe to znowu mierzenie i sprawdzanie czy wszystkie parametry są ok.
Powinien mieć certyfikat, ale ja np idę do swojego lekarza prowadzącego na te badania, a on go nie posiada tylko ja poprostu mam do niego zaufanie, nie chciała bym nawet iść do innego lekarza pozatym wiem, że ma ogromną wiedzę i gdyby nie potrafił tego zrobić profesjonalnie to by mnie napewno odesłał w inne miejsce na te badania.
 
Miałam taki sam ból od poczatku ciąży, jest to moja pierwsza więc byłam przestraszona. Pytałam na każdej wizycie czy to normalne i zawsze mnie uspokajano, że tak jest w pierwszych ciążach i u szczupłych osób. Na samym początku moja gin kazała przyjmować Asmag 3xdz i mnie to pomogło, biorę do dzisiaj, ale już tylko 1x dziennie. Obecnie 13+1 i czasem jak trochę się przeforsuje nadal przez chwilę czuję taki ból 🙂

A ja mam jeszcze pytanie odnośnie badań połówkowych. Znowu muszę się udać do lekarza z certyfikatem czy może mi to zrobić mój ginekolog prowadzący? I czy są tu mamy z konfliktem serologicznym?
hej u nas jest konflikt. trzeba monitorować poziom przeciwciał. ja zamierzam to robić co miesiąc bo już byłam w ciąży. Ale w pierwszej ciąży podobno nie ma to znaczenia. I tak w 28tc powinni oznaczyć przeciwciala.
 
Dziewczyny po pierwszych prenatalnych znacie już płeć czy lekarz nic wam jeszcze nie powiedział? Ze stresu nie spytałam się swojego czy już coś tam widać i ciekawa jestem czy lekarze coś już przewidują czy czekają do połówkowych 😊
 
Dziewczyny po pierwszych prenatalnych znacie już płeć czy lekarz nic wam jeszcze nie powiedział? Ze stresu nie spytałam się swojego czy już coś tam widać i ciekawa jestem czy lekarze coś już przewidują czy czekają do połówkowych 😊
Mi Pani doktor sugerowała dziewczynkę ale powtarzała, że nic pewnego także trzeba czekać na potwierdzenie.
 
Dziewczyny po pierwszych prenatalnych znacie już płeć czy lekarz nic wam jeszcze nie powiedział? Ze stresu nie spytałam się swojego czy już coś tam widać i ciekawa jestem czy lekarze coś już przewidują czy czekają do połówkowych 😊
U mnie lekarka spytała czy chce wiedzieć. Mi na badaniach bardzo brakowało partnera, szkoda ze przez obecna sytuacje ze nie można byc z osoba towarzysząca.
 
reklama
Oj tak mi tego też bardzo brakuje, tym bardziej że to pierwsza ciąża i mąż chociaż nie daje tego po sobie poznać to bardzo by chciał być ze mną na wizytach a nie tylko oglądać zdjęcia od lekarza :(
 
Do góry