reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Hej dziewczyny, ale ten 7 styczeń na liście niebieski! 💙💙💙 @Magdalena09 GRATULACJE!
@Aileen28 czekamy dziś na twoje piękne dwie krechy 😍
U mnie bez zmian, żadnych dolegliwości, małpiszon znikł, czuje się dobrze i ciesze się że trochę żyjemy remontem i może to nas odwiedzie od myślenia tylko o jednym. Oby to zaowocowało małą fasolinką 😍
 
reklama
Cześć dziewczyny, u mnie 31 dc, cycki nie bolą chodź zawsze na tydzień przed okresem już je czułam , tylko trochę śluzu, w tym miesiącu jestem jakaś spokojna ☺️ Miłego dnia i trzymam kciuki 🤞 za testujące 😍❤️
 
Coraz więcej kresek ![emoji2956][emoji2956]
Hej dziewczyny, ale ten 7 styczeń na liście niebieski! [emoji170][emoji170][emoji170] @Magdalena09 GRATULACJE!
@Aileen28 czekamy dziś na twoje piękne dwie krechy [emoji7]
U mnie bez zmian, żadnych dolegliwości, małpiszon znikł, czuje się dobrze i ciesze się że trochę żyjemy remontem i może to nas odwiedzie od myślenia tylko o jednym. Oby to zaowocowało małą fasolinką [emoji7]
 
Witam was kobitki 😊 jestem tu nowa, i póki co mało aktywna. Staramy się z mężem o dzidziusia. Ostatnia miesiączka 16-20 grudzień, owulacja 31 grudzień, termin planowanej miesiączki jutro. Nie wytrzymałam i dwa dni temu zatestowalam wieczorem i cień cienia się pokazał powtórzyłam rano i również cień cienia więc czekam z testowaniem do piątku. Trzymajcie kciuki. 😊 Pierwszy test wieczorny, drugi poranny.
 

Załączniki

  • IMG_20210112_071418.jpg
    IMG_20210112_071418.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 125
Witam was kobitki 😊 jestem tu nowa, i póki co mało aktywna. Staramy się z mężem o dzidziusia. Ostatnia miesiączka 16-20 grudzień, owulacja 31 grudzień, termin planowanej miesiączki jutro. Nie wytrzymałam i dwa dni temu zatestowalam wieczorem i cień cienia się pokazał powtórzyłam rano i również cień cienia więc czekam z testowaniem do piątku. Trzymajcie kciuki. 😊 Pierwszy test wieczorny, drugi poranny.
Nooo to nie jest cień cienia ;) gratuluję :)
 
A ja się z wami witam w 1 dc.
Wszystkim dwóm kreseczkom gratuluję i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 😍😍 a dziewczynom przed testowaniem życzę żeby zobaczyły te wymarzone dwie kreski!
 
Chce mieć pewność. W ubiegłym cyklu też był cień cienia, fakt, że mniej widoczny, radość ogromna a tu okres i to 4 dni przed czasem. Nie chcę się nakręcać. Ale w piątek powtórzę i dam znać ❤️
 
reklama
Do góry