reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Tez mam Rogala, ale nie pomaga 🙁

To nie wiem co ci doradzić. Pewnie dzidziuś uciska ci jakiś nerw i dlatego. Jak będziesz na wizycie to porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem. Może on coś poradzi 🤷 Ale mi się zdaje że musisz jakoś przetrwać. Wypróbuj różne pozycje z poduszkami. Może ci jakaś podejdzie.

@ewon brawo ty 😉 Widzę że już większość z nas ma niezłe zbiory 😂

Co do rogala to ja sobie nie wyobrażam spania bez niego 🥰
 
Też mam rogala ale przyznam, że narazie z niego nie korzystam, może jak już będzie na prawdę spory brzuch to wtedy. Problem w tym, że jak się już w niego zawinę, to żeby się przewrócić z boku na bok to musiałabym z całym rogalem, a wtedy weszłabym już na mojego M. :D

Za to używam tej mniejszej poduszki do karmienia, żeby nogę zarzucić... i tu jest już wygodniej :)
 
Też mam rogala ale przyznam, że narazie z niego nie korzystam, może jak już będzie na prawdę spory brzuch to wtedy. Problem w tym, że jak się już w niego zawinę, to żeby się przewrócić z boku na bok to musiałabym z całym rogalem, a wtedy weszłabym już na mojego M. :D

Za to używam tej mniejszej poduszki do karmienia, żeby nogę zarzucić... i tu jest już wygodniej :)

Potwierdzam że ciężko jest na początku 😂 Ale ja już się przyzwyczaiłam 😉
 
Ja mam trochę ciuszkow, pieluchy tetrowe 9szt, rożki 3 szt ( jeden kupiłam resztę dostałam)2koszule do karmienia , 2staniki do karmienia z lidla, szlafrok, klapki basenowe z lidla, laktator, jakieś butelki, smoczek, zamówiłam łóżeczko ( zestaw z poscielą i materacem) , kocyk i poduszkę będę szyła.

Ja kupiłam na Allegro zestaw 2 koszule i szlafrok za 99zł
A jak te staniczki z lidla? Wygodne?
 
reklama
Do góry