reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mam pytanie od dwóch dni odczuwam pieczenie w pochwie macie może jakieś sprawdzone kremy ?
Clotrimazol bez recepty, kilka złotych kosztuje w aptece, stosowałam dwa razy rano i wieczorem, kilka dni zazwyczaj jak musiałam czekać na wizytę a wiadomo ciężko z tym wytrzymać. Ginekolog nie miał nic przeciwko.
 
reklama
Laski jestem na oddziale, nie urodziłam. Wszystko się zatrzymało tak jak ostatnio w 27 tygodniu. Powiedzieli mi, że już do końca ciąży będę musiała leżeć, ale wszystko dla mojej niuni
No to leżymy razem! 😁 leżę albo płasko, albo tak jak w tej chwili-pupa na poduszkach a nogi o ścianę oparte, żeby mieć pewność, że odciążam szyjkę 🙈 a też w tej pozycji rzadziej łapią mnie twardnienia.
 
Mam pytanie od dwóch dni odczuwam pieczenie w pochwie macie może jakieś sprawdzone kremy ?
Może spróbuj tabletek dopochwowych z kwasem mlekowym, żeby uregulować ph, podmywać się tantum rosa, a jak już czujesz, że to grzybek (kwaśnawy zapach, serkowate upławy) to clotrimazol w maści na razie i w poniedziałek dzwoń do gina po jakąś receptę na globulki ❤❤

Laski jestem na oddziale, nie urodziłam. Wszystko się zatrzymało tak jak ostatnio w 27 tygodniu. Powiedzieli mi, że już do końca ciąży będę musiała leżeć, ale wszystko dla mojej niuni
Nieważne, ważne, żeby mała jeszcze posiedziała w brzuszku dla swojego bezpieczeństwa i Twojego spokoju!!
 
reklama
Leżcie Dziewczyny i odpoczywajcie😘

Golenie to jedno, mnie bardziej frapuje to, że stopy mam "nie zrobione", minimum z minimum. Wkurza mnie to.
W nocy mam takie zgagi, że spałam dzisiaj na półsiedząco🙄 i ten ból w okolicach bioder, jakbym śruby miała wkręcane
 
Do góry