reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Cześć dziewczyny,

mam skończone 39 lat i jestem w ciąży (4 tydz+6 dni). Pierwsza urodzona córa w 2003 roku (pannica kończy w tym roku 18 lat), potem poronienie w 2007 w 9-tym tygodniu i kolejna córa urodzona w 2008. Następnie syn urodzony w 2014. Następnie rozwód i drugi mąż. Chcemy mieć wspólne dziecko no i wierzymy, że będzie ok, chociaż obawy oczywiście są.
Przeczytałam wszystkie strony. Współczuję tym, którym się nie udało. Będę tu zaglądać. Fajnie się Was czyta.
Ja też mam córkę z 2003r. Potem syn trochę młodszy niż Twoja druga córka, bo z 2010, i kolejny syn z 2014😁 W międzyczasie poronienie w 2013 (i jeszcze jedno w 1999)... Tyle że mam jeszcze najstarszą córkę z 2000😁 Teraz czekamy na Córeczkę🥰 Powodzenia!
 
reklama
Cześć Dziewczyny, nie wiem czy jeżeli dopiero chce się starać, to mogę do Was dołączyć, czy tutaj piszą tylko już Panie przy nadziei ? :) Jestem mamą 13 letniego syna i bardzo chciałabym aby miał rodzeństwo, ale niestety nie jestem taka już młoda :) Mam 37 lat. Nie wiem czy to już nie za późno.
 
Cześć Dziewczyny, nie wiem czy jeżeli dopiero chce się starać, to mogę do Was dołączyć, czy tutaj piszą tylko już Panie przy nadziei ? :) Jestem mamą 13 letniego syna i bardzo chciałabym aby miał rodzeństwo, ale niestety nie jestem taka już młoda :) Mam 37 lat. Nie wiem czy to już nie za późno.
Witamy, ja też na etapie starań, zapraszamy. Nigdy nie jest za późno 😘
 
Ja jestem starsza od Ciebie ale moja najstarsza córka też w tym roku ma 18... Trudno uwierzyć. Pewnie czułabym się staro ale maluch na to nie pozwala 😂
Powodzenia!
Jak mówię, w jakim wieku mam dzieci to większość się dziwi, bo młodo wyglądam. Rzeczywiście czas szybko leci - przecież nie tak dawno Ja rodzilam, ,a teraz od marca zapisuje na prawko 😋
 
Ja też mam córkę z 2003r. Potem syn trochę młodszy niż Twoja druga córka, bo z 2010, i kolejny syn z 2014😁 W międzyczasie poronienie w 2013 (i jeszcze jedno w 1999)... Tyle że mam jeszcze najstarszą córkę z 2000😁 Teraz czekamy na Córeczkę🥰 Powodzenia!
Czyli też jesteście wielodzietni. Super. Gratuluje kolejnej córeczki.
Z nami mieszka jeszcze męża syn zatem jak wychodzimy razem to czasami dziwnie patrzą - rodzice i 5 dzieci (córka męża też często u nas bywa). Jak będzie widać mi już brzuch to w ogóle będzie wesoło 😅.
 
reklama
Do góry