reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jutro dopiero zadzwonię do gina wiec może w przyszłym tygodniu będę coś wiedzieć. Ale przy infekcji bylo by jakieś pieczenie lub świad a ja nie mam nic[emoji19]

Ja tez kiedyś nie miałam żadnych objawów a jednak był grzybek. Pogadasz z ginem to się wszystko wyjaśni [emoji3526]
 
tu jest ten problem ze 5.01 byłam potwierdzić „końcówkę poronienia”, mówiła ze ładnie się oczyszcza itp, że tylko 2 cm zostało do oczyszczenia i przez tydzień jeszcze plamilam a ostatnie dwa dni to dosłownie jakbym @ dostała, ale nie wiem czy to możliwie :/ i dzisiaj wypadałby według jej wyliczeń 29dc, a zawsze @ jak w zegarku co 28 dni, ale nie wiem jak to teraz się ma do poronienia :/ nawet nie wiem kiedy testować, poczekać do tych 10 dni braku @ w razie czego i wtedy dopiero testować czy od razu iść do lekarza żeby zobaczył czemu nie przyszedł?
A ginka Ci nie powiedziała ze pierwsza @ po poronieniu powinna pojawić się nawet do 6 tyg? Tak szybko cykl nie wróci do normy 🤷‍♀️
 
wydaje mi się ze bardzo małe ale za bardzo na endo się nie znam. Wiem tylko że czerwone wytrawne wino pomaga migdały świeży ananas chyba nie pamiętam i acard. A bierzesz coś na stymulacje?
Nie biorę nic na stymulacje tak pytam bo miałam usg z powodu mega obfitych @ i wg wszystko jest inaczej, wykryto mięśniaka ale tez wspomniał że właśnie 4mm endometrium, ciekawe czy ma to jakis związek z tym że mam późne owu około 20 którego dnia
 
Hej dziewczyny,
Mam do Was pytanie, jakie dodatkowe badania byście poleciły,
Do tej pory miałam :
TSH, FT3, FT4, AMH, Progesteron, prolaktyna, testosteron, kreatynina, estradiol, badanie drożności jajowodów.

Na forum raz na jakiś czas pojawia się temat wrogiego sluzu, jednak nigdy mój gin o tym nie wspominał, tak samo insulinoodpprnosc o tym też nie a czy coś dodatkowo?
Ja wlasnie w tym cyklu bede miec robione badanie na wrogi sluz, dodatkowo jeszcze bede badac homocysteine, witamine d, przeciwciała przeciwplemnikowe i ANA2 i powtorka progesteronu tym razem na poczatku cyklu.

Wczesniej badalam tez czas krzepniecia krwi, poza tymi badaniami, ktore wymieniłaś i standardowo całą morfologie krwi i mocz.
 
reklama
Ja wlasnie w tym cyklu bede miec robione badanie na wrogi sluz, dodatkowo jeszcze bede badac homocysteine, witamine d, przeciwciała przeciwplemnikowe i ANA2 i powtorka progesteronu tym razem na poczatku cyklu.

Wczesniej badalam tez czas krzepniecia krwi, poza tymi badaniami, ktore wymieniłaś i standardowo całą morfologie krwi i mocz.
Dzięki bardzo za odpowiedz:) nawet nie słyszałam o takich badaniach no ale cóż poczytam i zrobię na własną rękę bo mój gin zbyt wiele nie daje informacji i też nie zlecał innych badań co mnie dziwi bardzo...
 
Do góry