reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kariotyp tylko męża prawidłowy, mój ponoć niepotrzebny [emoji848]
Nasienie słabe ale nigdy nie była robiona np fragmentacja a i ostatnie badanie podstawowe nasienia było we wrześniu zeszłego roku [emoji36]. Szok nawet nie wiem czy były dobre plemniki. Cały czas łykał tonę supli ale nie wiem na ile to pomogło.
Do Polski nie chcę, miałam kiedyś konsultacje w Inv.icta i jakoś czułam się tam jak intruz. Kazali zrobić badania a doktor nawet na nie nie spojrzał. Żeby tylko kasa się zgadzała a skoro pracuję za granicą to pewnie sr.am kasą.

Chcę do Czech, tylko że po pierwsze będę musiała odejść z pracy bo mi nie dadzą wolnego a po drugie przez te wszystkie obostrzenia i kwarantanny będzie ciężko to ogarnąć. Ale już czytam i myślę jak to zrobić. Pewnie badania w Pl a potem do Czech na długie wakacje. Latać się nie da bo kwarantanna i samoloty odwołują co chwilę
Plan brzmi dobrze. Na razie wierzymy w te 2 komorki, oby Cie bardzo zaskoczyly [emoji110][emoji110]
A jak nie - fajnie, ze masz plan B.
I tak. W PL, nie tylko w klinikach panuje powszechne przekonanie, ze sramy kasą. Zygam tym i każdemu milo odpowiadam - spakuj dupe, zostaw wszytsko i wszytskich i emigruj. Zobaczysz jakie to latwe.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a jakie najważniejsze badania powinny być zrobione przed stymulacją dla faceta też?
I czy muszą być robione w jakimś określonym dniu? Będę wdzięczna za podpowiedź bo my z mężem zgodnie twierdzimy, że od Was ❤dostaję więcej potrzebnych informacji niż od lekarzy
 
U mnie też lipa w CH.uj Pobrali 6, 4 dojrzałe, 2 prawidłowe zapłodnione. Zpierdolili mi punkcję [emoji26]. Muszę ochłonąć. Kur.wa, nasienie zajebiste, tyle miało być komórek a tu tylko 2 i pewnie do niedzieli ich nie będzie.
Masz kontakt z lekarka? Jakim k*rwa cudem z 12 jajek, ktore widziala porobily sie takie akcje??
 
Plan brzmi dobrze. Na razie wierzymy w te 2 komorki, oby Cie bardzo zaskoczyly [emoji110][emoji110]
A jak nie fajnie, ze masz plan B.
I tak. W PL, nie tylko w klinikach panuje powszechne przekonanie, ze sramy kasą. Zygam tym i każdemu milo odpowiadam - spakuj dupe, zostaw wszytsko i wszytskich i emigruj. Zobaczysz jakie to latwe.
Z góry zakładają, że będziemy dla nich jak dojne krowy.
Szczerze to zapłaciłabym każde pieniądze, żeby tylko się udało i żebym tak psychicznie nie dostawała w du.pe ale tak trudno trafić na prawdziwego lekarza a nie szarlatana biznesmena. Nienawidzę lekarzy, którzy zaślepieni 💲zabierają nam szansę na bycie matkami. Czytałam tyle historii że 💔
 
reklama
Tak wiem, zgodnie z tym co sama powtarzam trzeba wierzyć do końca. I będę, bo to moje maleństwa tam siedzą na szkle. Ale muszę też zacząć szukać innej kliniki bo im nie ufam. Teraz jadę do Czech, to ostatnia deska ratunku 😞 Tylko ten jeb.any covid mi przeszkadza
Nie zalamuj sie.Jestem przykladem ze nie dosc ze malo jaj wychodowalam(w 2 stymul.5 z czego 1 nie rozwinela sie,1 nie zaplodnila sie,2 podano w 3 dobie i 1 zamrozona)jestem w ciazy.Takze musisz wierzyc w swoje dzieciaczki
 
Do góry