reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Fredka nie ma wysokiego AMH, jajeczka ładnie jej rosły, estradiol miała bardzo dobry i według mnie to jednak mało tych komórek. Wiem, to nie matematyka ale ja miałam estradiol około 2100 i 16 jajek w tym połowa niedojrzałych. W tej sytuacji Fredka ma prawo czuć się rozgoryczona i zła. Ciąży jej życzę z całego serca, może akurat te dwa dadzą radę.
Ale przeciez ja nie pisze ze nie ma prawa czuc sie tak zle - sama strasznie to przechodzilam - chce tylko zaznaczyc ze my tutaj chcemy miec tych zarodkow jak najwiecej bo bezpieczniej sie wtedy czujemy ale nie zawsze jest tak ze jak jest ich powiedzmy 4 z jednej procedury to musi sie udac. Ja w pierwszej stymulacji z 5 komorek mialam 4 blastki lekarz nie mogl uwierzyc w tak dobry wynik i nic poza poronieniami z tego nie wyszlo. Fredka tez miala z 1 procedury 4 zarodki i tez nic nie wyszlo. Wiem ze byloby lepiej gdyby bylo ich wiecej bo ma zaplanowane mocne leczenie immuno ale gleboko w to wierze ze bedzie z tego dzidzia 😘😘😘
 
14 dpt- 1279 beta [emoji3590]
Dziewczyny, on do tej pory nie zrobił mi USG. Bo czekamy dopiero do serca. Czy to normalne? Bo mi się to nie podoba, ale może jestem przewrażliwiona...
U mnie w klinice pierwsza wizyta jest 24-25dpt, serduszkowa właśnie. Wczesniej tez nie ma usg ani nic. Dluzy sie, ale na takim etapie i tak nic nie mogliby zrobic wiec po co tam grzebac [emoji6]
 
U mnie w klinice chcą betę w trzecim dniu po raz pierwszy. Moje doświadczenia są takie: jeśli w trzecim dniu nie miałam bety choćby minimalnej, to potem też nigdy nie ruszyła... Niemniej trzeci dzień nie będzie miarodajny, więc i tak będziesz czekać na kolejne weryfikacje. Miałam 6 transferów, więc jakaś statystyka jest ;)
Dzięki za podzielenie sie swoim doświadczeniem, chyba mnie przekonałas i zaryzykuje z tą betą 4dpt [emoji16] I tak bede krew oddawac [emoji16]
 
I nie kazał lezec z taka szyjka i taka historia?[emoji79]
Nie nie kazał lezec .Prowadzić spokojny tryb życia i nie dźwigać.
Taka szyjka to nadal szyjka w normie dolnej normie Ale normie .
Dziś byłam u tego specjalisty od porodów przedwczesnych .
Mam wizytę za tydzień i za 2 tyg by kontrolować czy się trzyma czy cis się dzieje . Narazie ponoć wygląda bardzo dobrze 😉
 
No u mnie w 16 dpt było usg żeby spr. czy i gdzie jest pecherzyk.
U mnie w klinice pierwsza wizyta jest 24-25dpt, serduszkowa właśnie. Wczesniej tez nie ma usg ani nic. Dluzy sie, ale na takim etapie i tak nic nie mogliby zrobic wiec po co tam grzebac [emoji6]
Dokładnie tak samo mialam, lekarz chcial wykluczyc ciaze pozamaciczna.
Dzięki dziewczyny, w takim razie już mniej więcej wiem co i jak☺️
Po prostu płacę za wizytę 220 zł i dostaje recepty tylko i stąd też moje takie.

Bo znajoma miała ocenę samego pęcherzyka w 4-5 tyg i ile ich jest, tym się sugeruję też.
Co prawda ciąża naturalna i było to jakby potwierdzenie, że ciąża jest.
 
reklama
Nie nie kazał lezec .Prowadzić spokojny tryb życia i nie dźwigać.
Taka szyjka to nadal szyjka w normie dolnej normie Ale normie .
Dziś byłam u tego specjalisty od porodów przedwczesnych .
Mam wizytę za tydzień i za 2 tyg by kontrolować czy się trzyma czy cis się dzieje . Narazie ponoć wygląda bardzo dobrze [emoji6]
Dla mnie to ekstremalnie krotka szyjka. Ja mialam 4cm w 35tc.
Uwazaj na Was bardzo. Nie rob 5km dziennie [emoji6]
 
Do góry