annemarie
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 21 Styczeń 2015
- Postów
- 8 866
Gaviscon dual albo advance...to byla jedyna rzecz na ktora reagowalamDziewczyny mam okropna zgagę... Poradźcie coś... Co mam brać oprócz siemia lnianego??

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Gaviscon dual albo advance...to byla jedyna rzecz na ktora reagowalamDziewczyny mam okropna zgagę... Poradźcie coś... Co mam brać oprócz siemia lnianego??
Chciałam tej samej płci bo się problem z pokojami rozwiąże. Chyba się dziewczyn nie spodziewałam raczej chłopców bo po ivf więcej jest. Chociaż u nas na forum to już 50/50Cud,marzenie...laseczki beda❤❤❤i jak Ci z tym?
Zostaja ci chyba tylko gumy,albo zero sexuCześć dziewczyny. Są tutaj jakieś osobki, które korzystały w kd w Czechach?
Wczoraj dostałam smsa, ze mają dla nas 5 bardzo ładnych blastocyst z komórek dawczyni i plemników mojego męża. Tak sie zastanawiam jakie mogłabym brać suplementy oprócz kwasu foliowego, d3? Cos polecacie żeby się jakoś zabezpieczyć przed ewentualną ciąża?
Chciałam tej samej płci bo się problem z pokojami rozwiąże. Chyba się dziewczyn nie spodziewałam raczej chłopców bo po ivf więcej jest. Chociaż u nas na forum to już 50/50Jak się urodzą to Ci powiem jak mi z tym jest
![]()
Beda przeciez rozne ,dwujajowe nigdy nie sa takie same.Będziesz jednej czerwoną kokardę na szyji wiązała![]()
No t o bedzie tak szybko ze nawest sie nie spodziewaszHahaja dzieki Tobie tez
Turlaj kule i upel balwana w pozycji lezacej
Odnosnie sukienki- motywacja musi byc! Ja dzis zafundowalam sobie sok z warzyw i owocow taki swiezo wyciskany. Ja to nie moge sie doczekac az zmienie s na ciazowe![]()
No tyle razy ci o tym pisalamTo Ty też z Gamety?
O rany nie ogarniałam tego![]()
Albo skleroza u pani 30+ mu się załącza![]()
Ja z woj łodzkiego wiec daleko nie mamDawaj do Łodzi to Ci pokaże jak smakuje prawdziwa beza !
Wcale się nie daje wiele cukru i jest cudna, idealnie czuć białka.
Każdy przywykł do bezy z cukierni słodkiej jak cholera. A nie o to chodzi
Też rysujecie kółka na papierze ?
Facet w centrum miasta ma geniaaaalne bezikiZapraszam
Stawiam
![]()
Zostaja ci chyba tylko gumy,albo zero sexutabletki odpadaja jesli bedziesz miala transfer.Ja bylam w Pradze z kd.
No tak wlasnie mysle o co chodziHaha chodziło mi o witaminki żeby sie zdrowo zabezpieczyć przed ciąża żeby było wszystko dobrze. Na naturalny cud nie liczę już w ogóle![]()