reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

21/22 lata i dwójka dzieci?

reklama
Po to jest forum, że każdy wyraża swoje zdanie więc ja wyraziłam moje o Twojej odpowiedzi
Super bo o to tu chodzi! By wyrażać swoje zdanie a nie atakować. Ale Ty niepotrzebnie mnie atakujesz i oskarżasz, że kogoś tu obrazam ;) dyskusje uważam za zbędna, nie mam zamiaru wchodzić w mega niepotrzebne pyskówki, spokojnej nocy ;)
 
Super bo o to tu chodzi! By wyrażać swoje zdanie a nie atakować. Ale Ty niepotrzebnie mnie atakujesz i oskarżasz, że kogoś tu obrazam ;) dyskusje uważam za zbędna, nie mam zamiaru wchodzić w mega niepotrzebne pyskówki, spokojnej nocy ;)
A gdzie ja Cię zaatakowałam? 😂😂A nie obrażasz? Nie powiedziałaś, że autorka nie jest dojrzałą osoba? No tak jak nie ma się argumentów to najlepiej odwrócić kota ogonem
 
Kobieto opamietaj się... odpisuje na forum, Ty atakujesz mnie, że ja siebie tu dowartosciowuje, że obrażam. Dla mnie to co napisala autorka jest absurdalne, i może powinna zastanowić sie czy jest na tyle dojrzałą osobą aby byc matka po raz drugi. Tym bardziej, że pierwsze to byla niespodzianka. Bo ja sobie nie wyobrazam warunkowac swoje pozostanie mamą od zdania ludzi. Tyle w temacie :) radzę sie zastanowic a nie brnąć w dyskusję prowadzącą w sumie do niczego. DOBRANOC
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Super bo o to tu chodzi! By wyrażać swoje zdanie a nie atakować. Ale Ty niepotrzebnie mnie atakujesz i oskarżasz, że kogoś tu obrazam ;) dyskusje uważam za zbędna, nie mam zamiaru wchodzić w mega niepotrzebne pyskówki, spokojnej nocy ;)
Pani posty w moim odczuciu są nieprzyjemne. Czasami ludzie zadają może i dziwne pytanie, bo po prostu chcą pogadać.. jednak z Pani podejściem trudno o czymkolwiek dyskutować, bo Pani wie, ma swoje zdanie i tak ma być. Zdecydowanie popieram stanowisko Eweliny, warto rozmawiać i dzielić się swoimi opiniami, ale po co komentować w stylu : głupie pytanie, nie wie czego chce itp itd. Może właśnie przez ten post rozwinie się jakąś ciekawą rozmowa. Nie ma głupich pytań, sa tylko głupie odpowiedzi...
Ta wrogość bijąca z Pani wypowiedzi skłoniła by mnie raczej w stronę że ma pani w swoim życiu problemy. Może warto skupić się nad analiza samej siebie niż na autorce postu. Pozdrawiam. Życzę aby w Pani życiu dominowała pozytywna energia.
 
Kobieto opamietaj się... odpisuje na forum, Ty atakujesz mnie, że ja siebie tu dowartosciowuje, że obrażam. Dla mnie to co napisala autorka jest absurdalne, i powinna zastanowić sie czy jest na tyle dojrzałą osobą aby byc matka po raz drugi. Tym bardziej, że pierwsze to byla niespodzianka. Bo ja sobie nie wyobrazam warunkowac swoje pozostanie mamą od zdania ludzi. Tyle w temacie :) radzę sie zastanowic a nie brnąć w dyskusję prowadzącą w sumie do niczego. DOBRANOC
To właśnie Ty przemyśl co piszesz na temat innych i w jaki sposób to robisz. A poza tym jak po jednym pytaniu możesz stwierdzić czy ktoś jest dojrzały i gotowy na dziecko?
 
Pani posty w moim odczuciu są nieprzyjemne. Czasami ludzie zadają może i dziwne pytanie, bo po prostu chcą pogadać.. jednak z Pani podejściem trudno o czymkolwiek dyskutować, bo Pani wie, ma swoje zdanie i tak ma być. Zdecydowanie popieram stanowisko Eweliny, warto rozmawiać i dzielić się swoimi opiniami, ale po co komentować w stylu : głupie pytanie, nie wie czego chce itp itd. Może właśnie przez ten post rozwinie się jakąś ciekawą rozmowa. Nie ma głupich pytań, sa tylko głupie odpowiedzi...
Ta wrogość bijąca z Pani wypowiedzi skłoniła by mnie raczej w stronę że ma pani w swoim życiu problemy. Może warto skupić się nad analiza samej siebie niż na autorce postu. Pozdrawiam. Życzę aby w Pani życiu dominowała pozytywna energia.
Po 1 napisałam, że jest niedojrzała BO TAK UWAŻAM. Która dojrzała kobieta pragnąca mieć dziecko, zadaje takie pytanie? Która warunkuje swoje macierzyństwo od zdania ludzi. Po 2 jak napisać, że ktoś jest niedojrzały z pozytywnym wydzwiekiem?szczególnie gdy to dla mnie oburzajace, że kobieta boi sie powiekszac rodzine bo co powiedzą ludzie. Po za tym to mega nieeleganckie pisać, że mam problemy i wytykać to by pokazać moją domniemana słabość. Mega słabe jest próbować byc miłym jednocześnie wjeżdżać komuś na jego życie, chociaż tu nie o mnie mowa. Moze warto skupić się na swoim życiu niż pisac do mnie takie słowa? Hmm? Oj straszna hipokryzja, naprawde :( ale za zyczenia dziękuję i życzę tego samego! Tylko szczerze, nie na pokaz.
 
Zawsze chciałam być młoda mama, co prawda pierwsza ciąża była wielka niespodzianka urodziłam w wieku 19 lat. Synek będzie miał w lipcu dwa latka. Chciałam od zawsze aby różnica wieku między dziećmi była mała 2-3 lata max. Jednak mam obawy jak odbierze to otoczenie gdyż wiem że jest mało tak młodych mam w dodatku z dwójką dzieci. Mam stabilna sytuację materialną, własny dom, kochającego męża. Jednak boje się reakcji najbliższej rodziny, przyjaciół. Co wy sądzicie o posiadaniu dwójki dzieci w takim wieku? Uważacie to za normalne? Mam mętlik w głowie
Ja bym bardziej obawiala sie tego czy sobie poradze a nie opinią innych.
Powodzenia
 
Po 1 napisałam, że jest niedojrzała BO TAK UWAŻAM. Która dojrzała kobieta pragnąca mieć dziecko, zadaje takie pytanie? Która warunkuje swoje macierzyństwo od zdania ludzi. Po 2 jak napisać, że ktoś jest niedojrzały z pozytywnym wydzwiekiem?szczególnie gdy to dla mnie oburzajace, że kobieta boi sie powiekszac rodzine bo co powiedzą ludzie. Po za tym to mega nieeleganckie pisać, że mam problemy i wytykać to by pokazać moją domniemana słabość. Mega słabe jest próbować byc miłym jednocześnie wjeżdżać komuś na jego życie, chociaż tu nie o mnie mowa. Moze warto skupić się na swoim życiu niż pisac do mnie takie słowa? Hmm? Oj straszna hipokryzja, naprawde :( ale za zyczenia dziękuję i życzę tego samego! Tylko szczerze, nie na pokaz.
A eleganckie jest sugerować drugiej kobiecie, że nie powinna mieć dzieci? No właśnie może lepiej będzie skupić się na swoim życiu niż żebyś oceniała to czy ktoś dojrzał do dziecka czy nie :)
 
reklama
A eleganckie jest sugerować drugiej kobiecie, że nie powinna mieć dzieci? No właśnie może lepiej będzie skupić się na swoim życiu niż żebyś oceniała to czy ktoś dojrzał do dziecka czy nie :)
Napisanie "nie powinnaś mieć dzieci bo jesteś niedojrzała" a napisanie, że "może powinna zastanowić sie czy jest na tyle dojrzałą osobą aby byc matka po raz drugi." to co innego, serio daj sobie spokój już kochana, bo ja nie zmienie swojego stanowiska w tej sprawie. Mogłabym Ci napisać teraz, że nieeleganckie jest to, że piszesz mi, że się tu dowartościowuje i, że też to jest hipokryzja - bo jest. Tzn możemy sobie tak pisać, ale nie chce mi się tracić czasu na takie pstryczki w nos, bo tak jak mówiłam zdania nie zmienię :)
 
Do góry