reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
A ja po wizycie 😊 35t0d, mały waży 2600 😊 ładnie ułożony główką w dół, chociaż pupę ma bardziej po lewej stronie brzucha, przez co dostałam radę od ginekologa, by spróbować rodzić na lewym boku, bo może będzie mi łatwiej.
Zdjęcia 3d niestety nie udało się zrobić bo zasłonił buzię, ale wcale nie narzekam, bo widziałam fałdki na rączkach, były przekochane 😍
 
Ja mam 34+5 tc ... z miesiączki termin na 12.03 ... a potem z usg co chwile mi zmienia ... raz ,ze mały brzuszek i ze jest mała a ostatnio mi powiedział ,ze jest większa mała i cofnął mi termin na sam początek marca. 🤷🏼‍♀️ How knows 😂 jak to liczyć . W piątek idę na wizytę zobaczymy jaka waga bo 2tyg temu było 2200g
U mnie identyczny termin 12.03 😃a na usg tez szaleje ostatnio termin wyszedł na 1.03 😅ale tym się nie ma co przejmować 😉
 
Tak ja jutro 33tc plus 0,ja cc 17lub 18.03,22lutego sie dowiem dokładnie.
W niemczech wizyty końcówka ciąży co tydzień czy co 3 dni, ale właśnie nie zapytałam od którego tygodnia. Także jak w Polsce normalnie co miesiąc to bym chyba 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ale ja też ciąża specjalnej troski. Nie taka normalna ja u Was w większości.
Myślę że od 37tc.
Jakos taki mi się kojarzy z pierwsza córeczka tylko ja już 37tc plus 6 urodziłam naturalnie.
Źle napisałam, dzisiaj mam 33+0 😅 czyli o jeden dzień do przodu 😁 I termin na 18.03 także może będziemy rodzic w podobnym terminie 😁 Z czego Ty ustalona cesarka, więc data pewna, a u mnie nie wiadomo kiedy wyjdzie 😀
 
Źle napisałam, dzisiaj mam 33+0 😅 czyli o jeden dzień do przodu 😁 I termin na 18.03 także może będziemy rodzic w podobnym terminie 😁 Z czego Ty ustalona cesarka, więc data pewna, a u mnie nie wiadomo kiedy wyjdzie 😀
Ja jutro 33+0ale to Tobie z usg wyszło 18.03?
W niemczech nie liczą wcale z usg tylko z miesiączki.
Tak cc 17lub 18.03 któryś z tych terminów, 22lutego mi podadzą, ale wiesz jak to jest można zacząć rodzic przed terminem i wtedy cc wcześniej jak mi wody lub czop odejdzie.
U mnie mała też wydaje się większą niż z terminu miesiączki tym bardziej że pewna jestem że owulacje miałam między 9-11dc. W wawie mnie np. Wyliczyli na 22. 03 termin z usg,ale to było na początku ciąży.
 
reklama
Do góry