reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywne czy pozytywny

Czekam tylko ze druga kreska wyszła. Mi po 3 minutach
Te testy są o dupe rozbić. Mi kiedyś wyszedł pozytywnie falszywy ale miałam o wiele słabsza niż w tym co dzisiaj wysłałam ale była. Miałam wgl zrobić od razu betę, no ale praca i, brak czasu i nie wytrzymalam i zrobiłam płytkowy i też będę rozkminiac do wtorku. Tobie już nie dużo zostało do 17 więc życzę żeby udało się 😘
 
reklama
Te testy są o dupe rozbić. Mi kiedyś wyszedł pozytywnie falszywy ale miałam o wiele słabsza niż w tym co dzisiaj wysłałam ale była. Miałam wgl zrobić od razu betę, no ale praca i, brak czasu i nie wytrzymalam i zrobiłam płytkowy i też będę rozkminiac do wtorku. Tobie już nie dużo zostało do 17 więc życzę żeby udało się 😘
Kochana będę miała wynik bety dam znać xd
 
Ej a w moim przypadku jak betę z krwi dopiero w wtorek będę robić to może zrobić dziś drugi płytkowy i stwierdzić czy tamten się nie pomylił? Jak myślicie?
 
Ej a w moim przypadku jak betę z krwi dopiero w wtorek będę robić to może zrobić dziś drugi płytkowy i stwierdzić czy tamten się nie pomylił? Jak myślicie?
Czy okres Ci sie spóźnia? Ilu dniowe masz cykle oraz kiedy byla owulacja?jeśli juz powtarzać chcesz test to lepiej z porannego moczu niż teraz
 
Czy okres Ci sie spóźnia? Ilu dniowe masz cykle oraz kiedy byla owulacja?jeśli juz powtarzać chcesz test to lepiej z porannego moczu niż teraz
Drugi wyszedł też z 2 kreskami ale trochę słabszy. Chyba dlatego że już trochę rozcieńczony mocz ale jednak jest. Więc teraz już spokojnie poczekam na betę we wtorek
 

Załączniki

  • IMG_20210205_162112.jpg
    IMG_20210205_162112.jpg
    225,6 KB · Wyświetleń: 214
Słuchajcie, ale druga kreska na teście powinna być widoczna gołym okiem, bez ŻADNEJ obróbki, nic ;)
Według mnie wasze testy są pozytywne, trzymam kciuki :)
 
A spóźnia Ci się okres? Jakieś objawy?
Jestem 2 dni przed. Cykle 27 dniowe ale tknęło mnie bo piersi mnie bolą cały czas, powiększyły się i te brodawki mam mega duże. A przed okresem nigdy mnie tak nie bolały. Po za tym wydawało mi się że tam na dole jest ciaśniej niż zazwyczaj i mega dużo śluzu. W sumie tyle.
 
reklama
Jestem 2 dni przed. Cykle 27 dniowe ale tknęło mnie bo piersi mnie bolą cały czas, powiększyły się i te brodawki mam mega duże. A przed okresem nigdy mnie tak nie bolały. Po za tym wydawało mi się że tam na dole jest ciaśniej niż zazwyczaj i mega dużo śluzu. W sumie tyle.
A miałaś może bóle podbrzusza jak na okres? W sensie tym że ciągły ból np cały dzień
 
Do góry