reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
20 Luty 2024
Postów
3
Dzień dobry
Proszę o przeczytania i jakąkolwiek porade może ktoś miał podobną sytuację.

Lekko ponad miesiąc temu uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Trwało to co prawda około 8-10 minut i nie doszło do wytrysku, no ale wydzielał się preejakulat, więc zaczęłam sie stresować czy nie zajdę od tego w ciążę. Ustaliliśmy że poczekamy na okres, a jak będzie się spóźniał to zrobię testy ciążowe. Niestety okres zaczął sie spóźniać, więc wykonałam testy, ale oba wyszły negatywne. Zaczęliśmy znowu czekac na okres jednak ten nadal się nie pojawiał. W tym czasie dużo czytałam o tym jak rozpoznać ciążę. Zauważyłam u siebie że czesto chodzę oddawać mocz oraz samo oddawanie moczu wywołuje ból (po paru dniach przeszło). Dużo się stresowałam i wiem że może to opóźniać okres, jednak nigdy nie spóźniał mi się aż tyle (zazwyczaj spóźnia mi się tak do 3-4 dni). Minął kolejny tydzień bez okresu i wykonałam kolejne 2 testy które o dziwo znowu były negatywne. Aktualnie okres spóźnia mi sie już jakiś 22 dzień, a testy wychodzą negatywne. Nie wiem co o tym myśleć i czy jestem w końcu w ciąży czy to choroba lub stres. Wiem że najlepsze rozwiązanie to pójście do lekarza, ale jestem niepełnoletnia i nie moge pójść sama.

Byłabym wdzięczna za wasze opinie na ten temat. Gdybym coś pominęła proszę pytać.
 
reklama
Nie jestes w ciazy. Idz do lekarza, bo narobisz sobie tylko klopotow, jesli to jakas choroba i trzeba ja leczyc, a ty bedziesz zwlekac. Po 7 dniach spoznienia nalezy skonsultowac sie z lekarzem.
 
Nie jestes w ciazy. Idz do lekarza, bo narobisz sobie tylko klopotow, jesli to jakas choroba i trzeba ja leczyc, a ty bedziesz zwlekac. Po 7 dniach spoznienia nalezy skonsultowac sie z lekarzem
Dziękuję za odpowiedź. Postaram się jakoś pogadać o tym z rodzicami.
 
Polecam wizytę u ginekologa . Porozmawiaj z rodzicami . Rodzic nie musi z tobą być podczas badania jeśli tego nie chcesz . Lepiej sprawdzić co się dzieje bo takie opóźnienie jest już zbyt długie . Mogą to być problemy hormonalne a może coś gorszego to już lekarz musi ocenić .
 
reklama
Do góry