reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Byłam u ginekologa. W macicy pecherzyk ciążowy 17 mm (6hbd). Bez pęcherzyka żółtkowego i bez echa zarodka. Kontrola według lekarza za tydzień powinna być.

Myślicie że będzie puste jajo czy ma jeszcze szansę się pojawić ? Dziś 5+1 we OM lub 5+6 przez wczesną owu .

Beta w czwartek 21400 a tu nic nie widać.
A może pomyliłaś wartości, zarodek widać chyba przy 3000 a przy 10000 już serduszko, nie za dużo o jedno 0 wpisałas?
 
reklama
Nie pomyliłam. Miałam betę w czwartek 21 tyś. Ponoć ciąża to nie matematyka i nie sprawdzają się te założenia co widać czy jakim poziomie bety. Bardziej chodzi o wiek ciąży. Czas pokaże czy ta moja ciąża się rozwinie tak jak powinna. Oby [emoji173]
A może pomyliłaś wartości, zarodek widać chyba przy 3000 a przy 10000 już serduszko, nie za dużo o jedno 0 wpisałas?
 
Ja dzisiaj byłam i u mnie dziś właśnie 5+3. Serduszka nie było widać ale zarodek i ciałko żółte jak to lekarz powiedział. Kolejna wizyta za 3 tygodnie dopiero więc już na pewno będzie serduszko o ile nic złego po drodze się nie wydarzy. Oby wszytslo było ok
Miałam usg w 5+3, nie pamiętam ile miał pęcherzyk, ale było widać mikro kropkę, która była ciałkiem żółtym.. także myślę, że na spokojnie jeszcze powinnaś poczekać. Idź za tydzień. Za tydzień już będzie widoczny zarodek i serduszko. :)
 
Cześć dziewczyny ;)

We wtorek 02.01 pod koniec dnia wykonałam test, na którym pojawiła sie druga jasna kreska. Okresu powinnam dostać dzień wczesniej,a że brzuch mnie nie bolał tak jak zazwyczaj przed okresem to nabrałam podejrzeń i wykonałam test :D. W środę powtórzyłam go i ponowne pojawily sie 2 kreski, poleciałam na bete I progesteron i wyszło:
Beta 52,84 U/l
Progesteron 22,702 ng/ml

Wychodzi zatem, że jest to bardzo wczesna ciąża- 3/4t. W czwartek 04.02 umówiłam się do ginekologa prywatnie. Oczywisice wiem, że to za wcześnie na wizytę ale z uwagi na trwające u mnie leczenie kanałowe , musiałam to jak najszybciej skonsultować. Na usg nie bylo jeszcze nic widać ale doktor zauważyła,ze na lewym jajniku mam torbiel 20x23mm,a w zatoce Douglasa stosunkowo dużo płynu 27mm (płyn prawdopodobnie pojawił się po pęknięciu torbieli),endometrium niejednorodne 20mm. Pani Doktor powiedziała, że koniecznie powtórzyć usg za tydzień, żeby sprawdzić czy ilość płynu sie zmniejszyła. Powiedziała, że gdybym nagle zle sie poczuła, dostala krawienia albo ostrego bólu brzucha to mam sie nie zastawiać i jechać na sor.
Generalnie dobrze się czuje, odczuwam lekki bol podbrzusza jakn przed @, ból krzyża, czasami glowa boli. Trochę te wyniki usg mnie martwią bo są stosunkowo duże ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Pozdrawiam wszystkie przyszle mamuśki:)
Dziewczyny, niestety muszę się z wami pożegnać:( W sobotę 06.02 ponownie wykonałam bete -wyszło 54. W porównaniu do wyniku z środy beta praktycznie nie urosła. W niedzielę dostałam krawienia jak na okres także obstawiam ciążę biochemiczną ;(

Życzę Wam wszystkiego dobrego, spokojnych i nudnych 9 miesięcy :*
 
Dziewczyny, niestety muszę się z wami pożegnać:( W sobotę 06.02 ponownie wykonałam bete -wyszło 54. W porównaniu do wyniku z środy beta praktycznie nie urosła. W niedzielę dostałam krawienia jak na okres także obstawiam ciążę biochemiczną ;(

Życzę Wam wszystkiego dobrego, spokojnych i nudnych 9 miesięcy :*
Bardzo mi przykro 😪
Mam nadzieje ze szybko wrocisz na takie forum życzę wszystkiego dobrego bądź silna ❤️✊
 
Dziewczyny, niestety muszę się z wami pożegnać:( W sobotę 06.02 ponownie wykonałam bete -wyszło 54. W porównaniu do wyniku z środy beta praktycznie nie urosła. W niedzielę dostałam krawienia jak na okres także obstawiam ciążę biochemiczną ;(

Życzę Wam wszystkiego dobrego, spokojnych i nudnych 9 miesięcy :*
Przykro mi :( teraz to tak będzie - strata jednej, to jak strata wszystkich. Oby się szybko udało ponownie :* Trzymam kciuki!
 
Raczej witamy my:) OM 26.12. Termin 1.10. 3 ciąża i mam nadzieję kolejne fantastyczne maleństwo. W domu 5 i 7 latka.
 

Załączniki

  • 93648632-BE8C-45AE-9803-C30F071B131A.jpeg
    93648632-BE8C-45AE-9803-C30F071B131A.jpeg
    172 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Do góry