reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki krem na rozstępy?

Czytam wasze posty i dochodzę do wniosku ,ze ja to juz powinnam się calkiem zalamać Byłam trzy razy w ciąży miałam trzy cesarki najwięcej przytyłam (22kg) a pierwszym i teraz moje roztępy zakceptowalam ,tym bardziej ze mojemu męzowi nie przeszkadzaja .Próbowalam wszystkiego i niestety :no:
 
reklama
Hej!
To fakt że rozstępy to chyba przeszkadzają tylko nam kobietkom.
Bo ja mam ich trochę i mój mężczyzna kompletnie na nie nie zwraca uwagi.

 
Mężowi czy stałemu partnerowi może i nie wadzą....ale co z swawolnymi mamusiami, które wciąż poszukuja swego samca i chcą czuc się atrakcyjne?:happy2:
 
Polecam Ci na rozstępy w czasie ciąży podwójnie działający krem przeciw rozstępom Mustela 9 Miesięcy. To bardzo dobra cała seria kosmetyków. A ten krem jest rewelacyjny, bo zapobiega powstaniu i zmniejsza wielkość nowych rozstępów we wszystkich wrażliwych miejscach, czyli na brzuchu, piersiach, biodrach górnej części ud. Krem jest odżywczy, dość tłusty i zachęca do masażu. Poza olejkami zawiera specjalny składnik – elastoregulator, który pozwala skórze zachować elastycznośći i zwiększa jej zdolność na rozciąganie, bez możliwości naderwania delikatnej skóry. Jednoczesnie zawiera mikroelementy krzem, który odtwarza i chroni naczynia krwionośne. Im wcześniej użyjesz kremu, tym lepsze będą efekty, no i trzeba pamiętać o regularności stosowania. Krem Mustela 9M kosztuje co prawda 110 zł, ale w ciąży nie jest się przecież ciągle ;-)
Aha, niedawno, bodajże w styczniu Mustela 9M została nagrodzona jako najlepszy produkt 2007 roku w kategorii kosmetyk dla mamy (II miejsce) przez miesięcznik „Mam dziecko”, więc to chyba też o czymś świadczy?
Możesz ją kupić tylko w aptekach, a najkorzystniej chyba tutaj: www.
farm24.pl
 
Ja zaczęłam 6 miesiąc. Na początku smarowałam się nieregularnie zwykłą oliwką, ale efekt był niezadowalający, bo nawet po smarowaniu mialam suchą skórę i wyskoczył mi jeden rozstęp na piersi :-(
Od kilku tygodni używam kremu z serii ziajka i muszę powiedzieć, że mimo niskiej ceny (16 zł za opakowanie 150 ml) to świetnie się spisuje. Skóra jest fajnie nawilżona, krem ładnie pachnie i dobrze się wchłania, a rozstęp na piersi wyraźnie znika i jeszcze trochę i nie będzie go już wcale widać :tak: smaruję się raz dziennie prawie regularnie.
Dużo zależy jednak od skłonności do rozstępów :sorry2: ja kilka lat temu dorobiłam się pokaźnej kolekcji nie są one już tak widoczne jak kiedyś, ale jednak są :-( pociesza mnie fakt, ż mimo do skłonności do rozstępów jak na razie oprócz tego jednego to żaden nowy mi nie wyskoczył :tak: ale znam przypadki, że całą ciążę nie wyskakiwały a tu nagle na dzień przed porodem lub nawet po pokazywała się cała kolekcja :sorry2:
 
Mata-kow, zupelnie się z Tobą zgadzam co do firmy ziaja. Sama sie smaruje , bo mam sklonnosci do rozstepow, i dotad zaden nowy sie nie pojawil, a nawet stare maleja. A przytylam 7 kilo wiec juz by byly na czym sie robic. I generalnie tojest tak , ze jesli nie macie predyspozycji do rozstepow to zwykla oliwka wystarczy , ale jesli macie to trza sie posilkowac specjalistycznymi kremami. A moja kolezanka pracuje w centrum badan produktow kosmetycznych i sama mi doradzila ta ziaje, bo wg niej sklad wszystkich kosmetykow ziaja niewiele sie rozni od skladu Vichy, ale cena roznia sie te marki zdecydowanie
 
Ja w ciąży używałam oliwki Johnson i balsamu nawilżająco-ujędrniającego (nie pamiętam już nazwy )na brzusio i na pośladki :tak:No i tak na brzusiu super brak rozstępów a na pośladkach masakra:szok: duże czerwone pręgi ...:szok::eek:....a mój mężuś sie śmieje że mam prążki jak tygrysek :-p:-p:laugh2:
Na dzień dzisiejszy używam "SlimBODY Kolastyna" (Serum wygładzające przeciwko rozstępom) i Eveline Cosmetcs 3D serum intensywnie wyszczuplające i ujędrniające :tak:
A efekt jest taki że skóra zrobiła się jędrniejsza :-) a rozstępy zastały na swoim miejscu:confused2: używam tego od jakiegoś miesiąca może dłużej ale pewnie to za krótko żeby widać było skutki :eek:
 
Z tego co wiem to żadem krem nie zlikwiduje rozstępów. To jest blizna tyle że pod skórą . Można usuwac laserem ale to podobno boli. Wszytkie kremy pomagają zapobiegac powstawaniu tych paskudnych krech. Niektóre je wybielają i uelastyczniają. Ja w ciązy stosowałam Krem ATW i nic się nie pojawiło. Stosuję go regularnie do dziś i jestem bardzo zadowolona.
Natala
 
reklama
Witam serdecznie....

Z tymi rozstępami to chyba jest tak, że jedna z nas jest podatna a druga nie,.. moja przyjaciólka jest chyda jak patyk ma dwoje dzieci, używała w ciąży tylko oliwki..
i nie ma ani jednego, do tego ma figure jakby nigdy nie rodziła... a niekiedy używa się niewiadomo czego i nic :))... pamiętajcie jedno na rozstępach świat się nie kończy a nasi bliscy kochają nas za to jakie jesteśmy:))...

Wesołych świąt !!!!
 
Do góry